Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  13 gru 2015, 10:50
 zachodniopomorskie
#204929
glodek pisze:Niestety gorzej z tym że jak pojawia się już ten D to cena zabija (co nie znaczy że nie ma okazji) - nie tylko Ty szukasz .. Powiem Ci ja mam premium który gada z rns i ani razu jeszcze nie korzystałem z tel na radiu :)

5p0 ... C mam w drugim golfie i spełnia swoją role w 100% jeśli nie potrzebujesz info na radiu, jeszcze były A i B na końcu ale ich nie polecam stare gluty dodatkowo na B potrafi zrywać połączenie .. Jak nie masz ciśnienia to obserwuj aukcję :oczko: te w dobrych cenach znikają prawie tak szybko jak zegary kolorowe :laugh:
Ja mam z końcówką B z 2007r. od Tajpeja od roku, codziennie użytkuję i ani razu nie zerwał połączenia i łączy się za każdym razem po 15 sekundach po wejściu do auta.
By golfer_1984 -  13 gru 2015, 10:53
 podkarpackie
#204931
Krzycho pisze:podepnij inny telefon i zobacz co się będzie działo... jak dalej będzie to samo zrób reset modułu BT do ustawień fabrycznych (w adaptacjach) jak to nie pomoże zmien FW w navi...
No i z innym tele działa jak należy wszystko. :-) Tylko dlaczego nie działa z Sony Z5 tak jak należy?
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  13 gru 2015, 11:04
 zachodniopomorskie
#204934
golfer_1984 pisze:
Krzycho pisze:podepnij inny telefon i zobacz co się będzie działo... jak dalej będzie to samo zrób reset modułu BT do ustawień fabrycznych (w adaptacjach) jak to nie pomoże zmien FW w navi...
No i z innym tele działa jak należy wszystko. :-) Tylko dlaczego nie działa z Sony Z5 tak jak należy?
Nie działa z telefonami które wspierają tylko rSAP. rSAP to wymysł Noki kopiowany przez innych, w Lumii 930 nie ma rSAP i dlatego chciałem ten BT.
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  13 gru 2015, 12:27
 zachodniopomorskie
#204960
golfer_1984 pisze:Niby ten moduł działa z wszystkimi tele
Z końcówką B działa ze wszystkimi, ale nie działa z tymi które wspomagają tylko protokół rSAP, np. stare Nokie maja tylko rSAP. Wiedziałem ze Lumia 930 nie ma rSAP i moduł do czerwonych zegarow tylko mógł byc B i D. np D działa z Tel z rSAP i bez tego protokołu. Żony Samsung wspomaga rSAP i bez rSAP i działa z B OK. NP Nokia E72 ma tylko rSAP i nie działa. Kolega ma Passata z 2014r i BT ori i moja Lumia nie działa bo on obsługuje tylko rSAP mimo ze BT jest młody.
By golfer_1984 -  13 gru 2015, 12:53
 podkarpackie
#204966
PinkFloyd pisze:
golfer_1984 pisze:Niby ten moduł działa z wszystkimi tele
Z końcówką B działa ze wszystkimi, ale nie działa z tymi które wspomagają tylko protokół rSAP, np. stare Nokie maja tylko rSAP. Wiedziałem ze Lumia 930 nie ma rSAP i moduł do czerwonych zegarow tylko mógł byc B i D. np D działa z Tel z rSAP i bez tego protokołu. Żony Samsung wspomaga rSAP i bez rSAP i działa z B OK. NP Nokia E72 ma tylko rSAP i nie działa. Kolega ma Passata z 2014r i BT ori i moja Lumia nie działa bo on obsługuje tylko rSAP mimo ze BT jest młody.

ja mam z D i soniak Z5 nie działa jak należy, starszy samsung z androidem 4.1.2 działa
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  13 gru 2015, 12:58
 zachodniopomorskie
#204968
golfer_1984 pisze:
PinkFloyd pisze:
golfer_1984 pisze:Niby ten moduł działa z wszystkimi tele
Z końcówką B działa ze wszystkimi, ale nie działa z tymi które wspomagają tylko protokół rSAP, np. stare Nokie maja tylko rSAP. Wiedziałem ze Lumia 930 nie ma rSAP i moduł do czerwonych zegarow tylko mógł byc B i D. np D działa z Tel z rSAP i bez tego protokołu. Żony Samsung wspomaga rSAP i bez rSAP i działa z B OK. NP Nokia E72 ma tylko rSAP i nie działa. Kolega ma Passata z 2014r i BT ori i moja Lumia nie działa bo on obsługuje tylko rSAP mimo ze BT jest młody.

ja mam z D i soniak Z5 nie działa jak należy, starszy samsung z androidem 4.1.2 działa
Musisz poczytać na stronie z androidem - forach, czesto sa jakies apki wspomagające BT.
Awatar użytkownika
By glodek -  13 gru 2015, 21:42
 wielkopolskie
#205066
5p0 .. a, b, c, d żaden z nich nie wspiera rSAP-a !!! To nie są moduły premium tylko zwykłe BT ;) antena w tych modułach służy do lepszej łączności tel -> moduł nie do GSM. ..

Na 100% są jakieś apki wspierające BT skoro istnieją takie które dodają opcje rSAP ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
By piter_ldz -  11 lut 2016, 23:59
 łódzkie
#215141
golfer_1984 pisze:
PinkFloyd pisze:
golfer_1984 pisze:Niby ten moduł działa z wszystkimi tele
Z końcówką B działa ze wszystkimi, ale nie działa z tymi które wspomagają tylko protokół rSAP, np. stare Nokie maja tylko rSAP. Wiedziałem ze Lumia 930 nie ma rSAP i moduł do czerwonych zegarow tylko mógł byc B i D. np D działa z Tel z rSAP i bez tego protokołu. Żony Samsung wspomaga rSAP i bez rSAP i działa z B OK. NP Nokia E72 ma tylko rSAP i nie działa. Kolega ma Passata z 2014r i BT ori i moja Lumia nie działa bo on obsługuje tylko rSAP mimo ze BT jest młody.

ja mam z D i soniak Z5 nie działa jak należy, starszy samsung z androidem 4.1.2 działa
bo sony dalo ciala i nie zrobili BT jak trzeba - po root i appce rsap dziala ok. Mam poprzedni model sony i tylko rsap pomaga.
By krystek.l -  17 mar 2016, 21:44
#220384
A ja mam pytanko takiego typu...
Wiązka pod moduł BT położona, moduł podpięty, wszystko śmiga jak należy. Wszystkie piny w iso kostce podpięte, VCDS zakodowane, Błędów w vcds nie ma. Zasięg idealny, czytać sms mogę, Dzwonić i odbierać też mogę... Odbierający mnie dobrze słyszy... Na liczniku miodzio wszystko śmiga z multifunkcją...

Tylko jest jedno małe ale... :wacko: :sad:
Nie słychać nic w głośnikach... Jak próbuję wykonać połączenie, jak już rozmowa jest odebrana i w trakcie...
I wałkując dalej, to mam chińczyka radio i od kostki iso jedynie głośniki są podłączone, a reszta wtyczek z iso nie jest podpięta pod to radio, bo to Made in China...

Czy za zaistniałą sprawą winne jest to że nie jest podpięty RNS i normalna wtyczka iso podpięta ze wszystkim??
Czy idzie jakoś to obejść bez radia? Tak jak by było zwyczajne radio bez dodatków podłączone??
Czy ktoś coś?? :friends:
By krystek.l -  18 mar 2016, 10:54
#220442
PinkFloyd pisze:Podejrzewam ze do radia idzie sygnał po canie i twoje radio ma wejście na cana.
Znaczy wszystkie kable zostały dolutowane do +/- i 2 can do wtyczki iso.

Wtyczka iso jest tak podłączona pod radio (stare zdjęcia), tam gdzie jest niebieska wtyczka to obok jest druga od wiązki modułu BT.
http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=1 ... &start=120

Kolega Dexter pisał tak tam
Dexter23pl pisze:.....
Dwa cienkie pomarańczowe to przewody sygnałowe can pod ori radio lub adapter can. Tego twoje radio nie obsługuje.
......
Więc moje cana nie obsługuje, więc czy idzie to obejść bez radia by działało???
Czy koniecznie musi być radio...

Obrazek
Obrazek
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 18