Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Paweldaniel -  07 gru 2015, 16:32
 zachodniopomorskie
#203986
Napisałem i dostałem wielkie dzieki dla Tajpeja , tylko ze wymieniłem przekaznik i nic to nie pomogło dalej jestem w kropce szyba nie chce sie właczyc wiec sprawdzałem bezpiecznik, przekaznik nawet kable na zgienciu ktore wychodza do klapy moze to jest zepsuty przycisk
Awatar użytkownika
By Paweldaniel -  08 gru 2015, 12:32
 zachodniopomorskie
#204127
Dalej panowie sie mecze z tylna szyba wymieniłem przekaznik ( dzieki koledze tajpej polecam ) ale dalej przełacznik wogole sie nie włacza sprawdziłem kable z tyłu na zgieciu ktore ida do klapy wygladaja na wporzadku , teraz niewiem gdzie mam szukac co moze byc poruszałem kablami za przełacznikiem cały czas go wciskaja zero reakcji sprawdziłbym czy prad idzie wogole do szyby ale jezeli przełacznik wogole sie nie włacza to pewnie nie ma to sensu gdzie szukac ?
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  08 gru 2015, 13:28
 warmińsko-mazurskie
#204133
Musisz popatrzeć dobrze w te kable od tylnej klapy, u np. kabel był złamany dalej w harmonijce i też na pierwszy rzut oka było OK, a okazało się, że był przełamany :szok: Być może jakaś inna przyczyna jest tej niesprawności ogrzewania szyby :unsure: :(
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  08 gru 2015, 13:45
 warmińsko-mazurskie
#204139
Było wszystko OK z paskami, przyciskiem, być może coś się dzieje z tym przyciskiem od włącznia :unsure: Kurcze, nie raz to nie wiadomo jakie przyczyny mogą być, że sam człowiek by się nie spodziewał, że przez to coś, nie działa coś innego :szok: trzeba popatrzeć :(
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  08 gru 2015, 20:55
 warmińsko-mazurskie
#204213
U mnie akurat to było na wiosnę chyba :unsure: bo jak wiązki od lamp wkładałem to zauważyłem kabek pęknięty :( ale nic mi się raczej nie działo, bo nie zauważyłem, i szyby nie załączałem, bo auto w garażu stoi to aż tak nie zamarza szyba
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  09 gru 2015, 22:03
 śląskie
#204390
Pozostaje Ci sprawdzić wtyczkę w Bordzie oznaczoną "G" oraz z tyłu panelu klimatyzacji. Wypnij ją i wepnij z powrotem.
Podepnij pod vcds auto.
W manulanym panelu sygnał on/off z guzika idzie panel/pinT20-8 do bord/G-6, a oświetlenie tegu guzika on/off panel/T20-12 do bord/G-3.