Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By gabber -  13 mar 2013, 17:14
 lubelskie
#94152
Witam! W waszych golfach też tak macie, że po włączeniu ogrzewania tylnej szyby zakłóca wam radio FM? Ja u siebie dzisiaj to zauważyłem, tak zakłóca mi to radio, że nic nie słychać. Jak wyłączę ogrzewanie tylnej szyby to radio słychać czyściutko. Czyżby jakieś przebicie? Antena od radia jest w paskach tylnej szyby? Może jakaś ścieżka jest przerwana i stąd te zakłócenia? Co wy o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  14 mar 2013, 8:03
 kujawsko-pomorskie
#94186
gabber pisze:Witam! W waszych golfach też tak macie, że po włączeniu ogrzewania tylnej szyby zakłóca wam radio FM? Ja u siebie dzisiaj to zauważyłem, tak zakłóca mi to radio, że nic nie słychać. Jak wyłączę ogrzewanie tylnej szyby to radio słychać czyściutko. Czyżby jakieś przebicie? Antena od radia jest w paskach tylnej szyby? Może jakaś ścieżka jest przerwana i stąd te zakłócenia? Co wy o tym sądzicie?
Nic takiego u mnie nie występuje. Włączenie ogrzewania tylnej szyby nie zakłóca mi radia.
A tak nawiasem mówiąc to czemu ten wątek znalazł się w temacie " silnik diesla" ?? :lol:
By gabber -  14 mar 2013, 20:58
 lubelskie
#94226
Czytałem, że na forum toyoty mają ten sam problem, po włączeniu ogrzewania tylnej szyby zakłóca radio FM. Prawdopodobnie może być wina w przerwanej ścieżce ogrzewania tylnej szyby. Jak będzie cieplej dopiero to sprawdzę. A może u ktoś już miał ten objaw u siebie w golfie?
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  27 lis 2015, 22:22
 śląskie
#202561
Paweldaniel pisze:Odswieże temat dzisiaj chciałem właczyc tyłna szyba a tu nic po kilkukrotnym pstrykaniu załaczyła ale juz drugi raz mi sie nie udało co moze byc przyczyna
Masz klimatronik czy manualny panel? silnik uruchomiony?
poruszaj przekaźnikami w bordzie. za schowkiem lewym w desce koło kierownicy.