Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By Karza -  04 kwie 2013, 14:55
 -------
#95453
Witam, chciałbym się dowiedzieć , czy robił już ktoś takie coś, mam zamiar zamontować w boczku bagażnika głośnik, tylko nie wiem czy jest tam miejsce tak jak np w audi, oczywiście skrzynia będzie dopasowywana do kształtu nadkola i boczku , tak aby nie zajmowała bagażnika. Nie mogłem znaleźć podobnych tematów, albo za słabo szukałem. Mam dużą skrzynię na cały bagażnik , ale często muszę ją wyciągać, a przydało by sie dodać jeszcze z 2 głośniki basowe w bagażnik nie zagracając przestrzeni.
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2013, 20:22 przez Karza, łącznie zmieniany 1 raz.
By Karza -  04 kwie 2013, 21:03
 -------
#95474
Dzięki , jak ktoś montował i ma fotki jak tam miejsce wygląda w błotniku , bo akurat nie mam czasu i narzędzi do zabawy z tym, dopiero od maja będę coś modził z głośnikami
By Karza -  06 kwie 2013, 12:56
 -------
#95561
Dzięki za pomoc, ale myślałem,żeby kupić boczek na allegro ,oryginalny , a zrobić projekt skrzyni w programie Solid Works i dać rysunek techniczny żeby płyty z mdfu wycieli, chcę samemu to zrobić starannie :)
By Karza -  07 kwie 2013, 20:22
 -------
#95652
Nie będę zaczynał nowego tematu , czy za 12 głośników dynaudio wraz ze wzmacniaczem i wiązką 1200zł to dużo? nagłośnienie z vw eos to do golfa będzie raczej pasować
Awatar użytkownika
By tajpej -  07 kwie 2013, 20:41
 małopolskie
#95653
przerabiałem temat wyjdzie to z 2 tys i mnóstwo roboty
po pierwsze trzeba dorobić wiązkę pod ten zestaw min 500 zł
po drugie trzeba rozkopać całkowicie cały samochód tzn wybebeszyć całe wnętrze fotele boczki drzwi poszycia drzwi itp i przeciągnąć kable do puszki bezpieczników w komorze silnika
po trzecie trzeba przerabiać mocowania bo w eosie są całkiem inne

więc stwierdziłem że gra nie warta świeczki