Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By tomeck151994 -  30 sie 2013, 16:53
 -------
#104861
Szykuję się do zamontowania głośników w tylnich drzwiach bo jak wiadomo golfy V wychodziły z salonów bez tylnich głośników. Wszystko juz mam tzn. głośniki, dystanse, kable. W poniedziałek montuje je w firmie zajmującej się car-audio. I właściciel powiedział mi 200zł za wytłumienie dwoje drzwi.
I MOJE PYTANIE BRZMI CZY WARTO ZAPŁACIĆ DODATKOWO TE 200 ZŁ ZA TO WYTŁUMIENIE???
CZY MOŻE RÓWNIE DORZE BĘDĄ GRAŁY BEZ WYTŁUMIENIA???

(głośniki blaupunkt 220W, trojdrozne)

na innych watkach nie znalazlem nic na ten temat
By damian061987 -  01 wrz 2013, 22:06
 śląskie
#104959
Nie zgodzil bym sie kolego z Toba ze golfy v wychodzily bez glosnikow w tylnych drzwiach moj ma z tylu po dwa na drzwiach i z przodu po trzy razem 10sztuk i jak na fabryke to calkiem niezle to gra.
By jurgeen -  02 wrz 2013, 0:55
 pomorskie
#104967
Wychodziły wersje z glosnikami z tylu lub bez, ale zdecydowana większość z tylu ich nie ma. Gratulacje, nalezysz do grona szczeciarzy, którzy te głośniki maja.
Awatar użytkownika
By Neosternik -  04 wrz 2013, 16:07
 dolnośląskie
#105144
Moje zdanie jest takie...Byłem w firmie zajmującej się CAR-Audio i za wytłumienie przodu z materiałem wołają 800zł,maty STP. Trochę duża kwota,więc pomyślałem że wolę włożyć te 800zł w sprzęt,zamontować wszystko i sprawdzić jak całość zagra bez wytłumienia.Okazało się że drzwi w golfie nie mają dużych otworów technologicznych i bez wygłuszenia gra naprawdę bardzo przyzwoicie.
Moja rada,nie wygłuszać i sprawdzić jak zagra.
Awatar użytkownika
By glodek -  04 wrz 2013, 19:21
 wielkopolskie
#105153
Neosternik pisze:A ma dla Ciebie znaczenie jak ktoś to zrobi i czym?? Sam sobie odpowiedz skąd bierze się cena.
Dokładnie ;) porządne maty to koszt ok 150-200 para drzwi ;) - aby zrobić to według sztuki 2-3 warstwy - odpowiednich połączonych ze sobą materiałów - to nie tak ze przykleisz sobie pierwsza lepszą mate i już ;) jedna mata eliminuje wibracje blachy druga wygłasza inne częstotliwości itp ... 200 to chyba za same odkręcenie boczków ;)!! Jeśli mówimy o profesjonalnym zakładzie !! Niestety !!