Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By monofonia12 -  21 lis 2013, 19:07
 -------
#111580
Witam
Mam pewien problem otóż "rozkręciłem" radio prawie na cały zakres po czym się wyłączyło i nie chce się włączyć sprawdziłem bezpieczniki te w środku i te przy akumulatorze wszystkie dobre, wykręciłem radio bezpiecznik w nim również cały, podłączyłem inne radio sprawne na 100% które tez nie zaświeciło nie mam już pomysłu na to.Piny tez są podłączone dobrze żaden kabelek nie odpiął się mieliście taki przypadek a możne wiecie co jest z tym.
Bardzo proszę Was o pomoc
#111595
Witaj, mam podobny problem z RCD 310. Grało dzień przed, natomiast następnego dnia nic, nawet się nie zaświeciło. Oddałem je do speca i diagnoza taka że ''rozprogramowało się''. Podłączyliśmy na próbę RCD 300 i działa. Podepnij się pod kompa, być może jest problem w połączeniu z CAN'em.
Pozdro
#111729
Problem rozwiązany kabelek w stacyjce się odpiął i nie dochodził prąd do radia "drugi plus" jak to powiedział Pan mechanik.
Dziękuję za pomoc kolegom wyżej.

P.S. Nie wiecie gdzie można dostać kod od radia RCD-300 została mi jedna próba , niby kod był naklejony na radiu ale chyba nie pasuje albo ja źle wpisuje :O