Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By kapselo2 -  26 lis 2013, 18:55
 kujawsko-pomorskie
#111817
Witam, od niedawna posiadam golfa z nawigacją mfd2, już od początku blędnie dowiadując się z forum, że aby słuchać muzykę z płyty cd, muszę posiadać dodatkowo zmieniarkę, bo to jest tylko napęd do nawigacji, a tu psikus bo z ciekawości włożyłem oryginalną cd i poszło bez problemu.

Problem pojawił się, gdy nagrałem sam taką płytę audio cd, niestety wywala "błedny statuss cd" czy jakoś tak. W ogóle czyta to takie nagrywane audio, czy tylko oryginał? jak czyta to jak ngrywacie, że czyta?
Awatar użytkownika
By glodek -  27 lis 2013, 8:15
 wielkopolskie
#111829
Na płytach verbatim nagrywaj plus jak najmniejsza prędkość nagrywania (proponuje maximum 4x) to CD/DVD faktycznie jest do płyty z mapami ale również do audio :)
By kapselo2 -  27 lis 2013, 19:08
 kujawsko-pomorskie
#111865
Dzięki, dopiero po zakupie płyty tdk poszło i jakość dźwięku o wiele lepsza.

Mam dodatkowe pytanie co do głośników. Mam je tylko z przodu, ostatnio mechanik powiedział mi, że na komputerze wykryło błąd głośników z tyłu, dodatkowo w opcjach mfd mam aktywną opcje FADER czyli do regulacji przód tyl, tak więc czy tam faktyccznie były głośniki? jak tak to warto je tam ponownie podlączyć, czy lepiej jak tylko przód jest? jak podlącze tył, to przód straci na mocy?
Awatar użytkownika
By glodek -  28 lis 2013, 9:18
 wielkopolskie
#111905
Wykoduj w MFD tylne głośniki i po sprawie - nie każdy golf dostawał głośniki na tył - co prawda jak są jeszcze z tyłu to gra dużo lepiej ale jeśli fabrycznie ich nie miałeś to musisz pociągnąć kable z radia na tył :!: