Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By DABLJU -  15 paź 2009, 21:45
 -------
#17497
No i po pół roku śledzenia tematu i znormalizowaniu cen RNS 510 czas na zmiany. Fura jest z 2007r.
Trzeba wywalić RCD 300 i wrzucić navi.
Pytanie pierwsze jakie sie narzuca to czy wszystko przypasuje bez dodatkowych pierdół , kostek i kabelków (co podniesie ew. koszt)
Pytanie drugie to chyba należy wywalić w piz** seryjne głośniki i zapakować jakiś porządny zestaw na zwrotnicach - TYLKO JAKI ??? (Mam głośniki tylko na przodzie)
Trzecie to czy do 510 jest sens , a może wręcz powinno sie dołożyć wzmaka co by zasilił wszystko. A moze pociągnie bez wzmacniania. Myśle cały czas tylko o przodzie , ewnetualnym wyciszeniu drzwi i porządnych maksymalnie duzych midbasach - pytanie tez jakie maksymalnie wejdą ??
P.S. żaden ze mnie audiofil , ale seryjne radio juz mnie zdrowo wkur*** . Jezeli wystarczy samo RNS 510 i zestaw porządnych głośników aby poprawic jakosc to jak najbardziej jestem za.

Jakies sugestie ???
By Mandi -  16 paź 2009, 13:39
 dolnośląskie
#17516
rns 510 ładnie gra ,nie musisz zadnych kabli zmieniac wszytko pasuje plug&play jedynie antene gps musisz dokupic.
i wsio a graaa rewelacyjnie
By DABLJU -  16 paź 2009, 15:27
 -------
#17526
na bank masz lepsze głosniki i całkiem mozliwe ze wiecej ...

Ja mam tweetry i jakis chłam w drzwiach po 1 szt na strone.
Awatar użytkownika
By Tyson -  16 paź 2009, 20:20
 mazowieckie
#17543
dorzuc pare groszy i wymien glosniki! ja u siebie w serii mialem 8 ohmowe jakies MADE IN CHINE. Jak sluchalem na tych glosnikach i na RCD 300 to mnie uszy bolaly - autentycznie!
By Mandi -  17 paź 2009, 13:31
 dolnośląskie
#17557
polecam zestaw velocity troche kosztuje ale grają rewelacyjnie ,ja mam takowy załozony i racepol tez przez jakiś czas woził je ze sobą:)

i warto wykorzystać mozliwść założenia 20cm bo bas jest o wiele bardziej miesisty i dynamiczny
By skandaloo -  17 paź 2009, 14:54
 mazowieckie
#17563
Mandi pisze:polecam zestaw velocity troche kosztuje ale grają rewelacyjnie ,ja mam takowy załozony i racepol tez przez jakiś czas woził je ze sobą:)

i warto wykorzystać mozliwść założenia 20cm bo bas jest o wiele bardziej miesisty i dynamiczny
masz jakiś link do tych głośników? ten 20cm głośniki wchodzą bez przeróbki do tyłu golfa 5 ? :)
Awatar użytkownika
By fredric -  18 paź 2009, 1:31
 mazowieckie
#17579
Czyli nie ma nawet wyjścia na wzmak?? W MFD wystarczyło kabel dokupić i było wyjście na wzmak. I nie mówię o głośnikach tylko typowym wyjściu liniowym.
Awatar użytkownika
By maluszek -  04 lut 2010, 23:20
 mazowieckie
#21480
Mam pytanko czy ktoś gdzieś widział jakieś wątki opisujące instalację modułu BT w Golfie V.

Co mnie interesuje: moduł, który:
1. Wyświetla menu Phone na "czerwonym" liczniku
2. Obsługuje przycisk Słuchawki i Gwiazdki na kierownicy
3. Wyświetla menu Phone na RNS-510

Co mnie nie interesuje: moduł z rSAPem, chyba, że ma obsługę Quad Band GSM.

Jakieś pomysły gdzie mogę szukać info na ten tamat? Jakieś niemieckie forum?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 72