Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Forest -  07 mar 2011, 16:55
 wielkopolskie
#39555
jurgeen pisze:Kolego, zamiast tego zainwestuj w jakiś porządny zestaw głośnomówiący z wyświetlaczem, na przykład Nokia czy Parrot, będziesz równie zadowolony, a koszt to pewnie będzie 1/3 tego co chcesz wydać...
Szczególnie jak lubisz kable, przylepianie na szybe, ciągłe ładowanie. Mogłeś też kupić coś innego jak Golfa, coś co też jedzie a jest dziesięciokrotnie tańsze, np rower :D
By piter_ldz -  07 mar 2011, 22:04
 łódzkie
#39574
Dodatkowe doklejki nie wchodza w gre ... rozmyslam jedynie nad rozwiazaniem opisanym w 1 poscie.
By jurgeen -  07 mar 2011, 22:38
 pomorskie
#39575
Forest pisze:
jurgeen pisze:Kolego, zamiast tego zainwestuj w jakiś porządny zestaw głośnomówiący z wyświetlaczem, na przykład Nokia czy Parrot, będziesz równie zadowolony, a koszt to pewnie będzie 1/3 tego co chcesz wydać...
Szczególnie jak lubisz kable, przylepianie na szybe, ciągłe ładowanie. Mogłeś też kupić coś innego jak Golfa, coś co też jedzie a jest dziesięciokrotnie tańsze, np rower :D
Czy ja wiem czy to takie uciążliwe, bardzo okablowane ze wszystkich stron i wymagające ładowania...?
By piter_ldz -  08 mar 2011, 8:58
 łódzkie
#39581
Wiem jak wyglada bo wczoraj podgladalem na allegro, ale nadal nie o to chodzi. Interesuje mnie tylko wersja z 1 posta.
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  13 mar 2011, 22:29
 -------
#39868
super nvi jak cie na nią stać to kupuj.. super wygląd dostępne mapy wgrywane na twardy dysk bardzo dokładne i aktualne w miarę dobrze prowadzi, muzyka na twardym dysku super sprawa, slot na kartę SD jeszcze lepiej, mam i polecam :D
co do ceny to za kradzioną możesz kupić za jakieś 1300-1500zł + odkodowanie od 50-100zł zal legalną trzeba dać od 2000-3000zł cena coś po między będzie ok ale niema na to reguły można trafić niezłe legalne sztuki poniżej 2tyś
By piter_ldz -  20 cze 2011, 10:35
 łódzkie
#46283
Witam, tematu nie bylo tworzonego wiec czas rozpoczac.
W zwiazku z wyjazdem utworzylem POI do navi RNS 510 mapy 7.1(sprawdzone na wersji softu 3810). Baza zawiera aktualna liste POI (m.in. fotoradary,suszarki)

Plik do pobrania z bezplatnego serwera:
Kod: Zaznacz cały
http://www.wrzuc.to/iDb93Nrdjd.wt
pass do pliku: www.vwgolfv.pl
Stan na dzien 07.2012

Plik do pobrania z bezplatnego serwera:
Kod: Zaznacz cały
http://speedy.sh/E2yRA/PersonalPOI.rar
pass do pliku: VWGolfV.pl
Sposob instalacji z karty pamieci:
1. Sciagamy paczke rara, wypakowywujemy na karte pamieci koniecznie musi to byc w formacie: x:/PersonalPOI/Poi.db3 (nie moga byc to inne katalogi / podkatalogi - RNS nie bedzie widzial innej formy).
2. Po wlozeniu karty do navi wchodzimy w menu SETUP / NAWIGACJA / MOJE CELE SPECJALNE / IMPORTUJ. Po wgraniu wyswietli sie komunikat o pomyslnym zaintalowaniu POI.
3. Mozna teraz dodac punkty POI aby byly wyswietlane na mapie czy to przez mape czy przez SETUP / MAPA / WYBIERZ SZCZEGOLY MAPY -> tam na samym dole bedzie Personal POI. Wybieramy sobie, to co ma sie pojawic na mapie. Ograniczenie samej navi to max 10 punktow wyswietlanych jednoczesnie. Przy dodaniu nastepnego pojawi sie info o usunieciu poprzednich.
Awatar użytkownika
By Forest -  09 paź 2011, 20:26
 wielkopolskie
#51031
Witam. Panowie na czym polega różnica RNS510 w wersji B i C. Z tego co wiem to C ma wyświetlacz LED, czy tylko tym się różni? Drugie pytanie, czy mapy posiadają dokładne adresy? Chodzi mi o numery posesji.
By piter_ldz -  09 paź 2011, 21:06
 łódzkie
#51034
C nie musi byc wcale LED wiec tym sie nie sugeruj. Wersje byly zwiazane z oprogramowaniem i rozladowywaniem aku, oraz wspolpraca z poszczegolnymi funkcjami.
Ogolnie byly wersje A/B/C mozna bylo robic update do wyzszej wersji ale z powrotem byly problemy. Posiadam wersje B z softem 3380 i z tego co wiem to najmniej problemowe polaczenie. Dziala wiekszosc funkcji dodatkowych typu bluetooth kiera MF czujniki cofania/kamera cofania.
Jesli chodzi natomiast o adresy to mozna wpisywac numery domu/posesji ale ze znajdowaniem jest roznie...

Podsumowujac niezaleznie od wersji pamietaj o Gatewayu aby nie bylo niespodzianki z aku i nie sugeruj sie aukcjami typu wersja nie rozladowywuje akumulatora ! :)
By orh -  09 paź 2011, 21:20
 małopolskie
#51036
Podepnę się 8)
Gateway z końcówką L i rok 2007 -> i dalej ? Pytam bo mam na oku L z 06.2007 i nie wiem czy wystarczy....
Dzięki za info :D
By piter_ldz -  09 paź 2011, 21:48
 łódzkie
#51041
orh pisze:Podepnę się 8)
Gateway z końcówką L i rok 2007 -> i dalej ? Pytam bo mam na oku L z 06.2007 i nie wiem czy wystarczy....
Dzięki za info :D
wyprodukowane przed rokiem 2008 potrafia nadal rozladowac, wiec z 2007 to loteria.
Forest pisze:Czyli najlepiej kupić wersje B rozumiem?
ja bym bral B zawsze masz mozliwosc update w razie czego.
By piter_ldz -  09 paź 2011, 22:00
 łódzkie
#51044
Forest pisze:Mój jest z 2008r czyli moge brać nawet C ?
Raczej bez problemu podejdzie pytanie tylko jakiego masz gatewaya wrzuconego jaka litera na koncu.

Z tego co pamietam - kupujac mozesz trafic tez na nowszy model w prawym gornym rogu zamiast sluchawki i "i" jest gwiazdka.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By Forest -  09 paź 2011, 22:10
 wielkopolskie
#51046
No generalnie mam 2 do wyboru. Jeden jest wersja B i ma "I" a drugi wersja C i ma gwiazdkę. Inwestować w gwiazdkę? Oczywiście różnią się też ceną.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 72