Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Mihai -  01 wrz 2017, 20:54
 śląskie
#256452
Ja mam zamiennik Radia Delphi RNS510, (zamówiłem je na aliexpress )
Minus jest taki, że nie mam RDS bo jest to radio na rynek amerykański kolejna sprawa jest taka, że pod USB działa wyłącznie IPhone (bezpośrednio ładuje smartphone oraz można puszczać z niego muzykę jak z USB)
Plus Jest taki że nie trzeba zmieniać modułu gateway wraz z kodowaniem jego. Aux działa bezproblemowo
Tak jak wspomniałem radio nie posiada RDS ale posiada automatycznie wyszukiwane stacje "Station List" wyświetla wszystkie stacje w pobliżu.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By Tyson -  21 lis 2017, 21:50
 mazowieckie
#259227
Mam wyprowadzone fabrycznie AUX in w podłokietniku. Kupiłem przejściówkę jack-usb myśląc, że w ten sposób uda mi się podłączyć pendriva. Niestety nie czyta, a w vcds wyskakuje błąd AUX in. Przejściówka z allegro pierwsza z brzegu za ~3zł :naughty:
RNS daaaawno nie był aktualizowany.
SW 4120
Mapy 8048 WE
Awatar użytkownika
By yox2014 -  26 lis 2017, 19:17
 spoza Polski
#259427
Tyson pisze:
21 lis 2017, 21:50
Mam wyprowadzone fabrycznie AUX in w podłokietniku. Kupiłem przejściówkę jack-usb myśląc, że w ten sposób uda mi się podłączyć pendriva. Niestety nie czyta, a w vcds wyskakuje błąd AUX in. Przejściówka z allegro pierwsza z brzegu za ~3zł :naughty:
RNS daaaawno nie był aktualizowany.
SW 4120
Mapy 8048 WE
Poczytaj o Media-In :)
By tberent -  26 lis 2017, 19:20
 łódzkie
#259428
Tyson pisze:Mam wyprowadzone fabrycznie AUX in w podłokietniku. Kupiłem przejściówkę jack-usb myśląc, że w ten sposób uda mi się podłączyć pendriva. Niestety nie czyta, a w vcds wyskakuje błąd AUX in. Przejściówka z allegro pierwsza z brzegu za ~3zł :naughty:
RNS daaaawno nie był aktualizowany.
SW 4120
Mapy 8048 WE
Jack = dźwięk analogowy
USB = dane sygnał cyfrowy


Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

By Thominik -  02 sty 2018, 23:54
 podkarpackie
#260650
Witam, posiadam Golfa MK5 z radiem rcd510 z BT. Z BT moge się normalnie połączyć, muzyka działa ale czasami tak jakby po najechaniu na większą dziurę przestaje działać czasami lewa strona głośników, czasami prawa, po uderzeniu obok radia wszystko wraca do normy, doda że na zwykłym radiu gdy słucham jakiejś stacji tego problemu nie ma.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Andrej32 -  04 sty 2018, 18:10
 podlaskie
#260698
Witam
mam taki problem s RNS510
SETUP/MAPY/ brakuje mi menu z pokazywaniem limitów prędkości
wie ktoś jak to naprawić ??
wgrywam rużne softy i nie mogę sobie poradzić z tym i dalej brak

Dodano po 1 godzinie 48 minutach 45 sekundach:
Już sobie poradziłem :super:
Awatar użytkownika
By CNK -  22 sty 2018, 18:26
 śląskie
#261292
Cześć, w jaki sposób macie u siebie podłączone anteny FM/AM do RNS510, które wymaga dwóch anten?

Obecnie mam u siebie jedną antenę w dachu, a drugą w tylnej szybie, jednak na dach chcę zamontować antenę GPS + GSM do nawigacji i Bluetooth Premium, tak więc zostaje mi tylko jedna antena w podgrzewaniu tylnej szyby..

Przeszukałem już sporo internetu i znalazłem takie rozwiązanie:
Obrazek

Obrazek

Bazuje na fabrycznej instalacji ze Scirocco, które ma 2 anteny w tylnej szybie.
Tutaj instrukcja z numerami części (po niemiecku): https://drive.google.com/file/d/0B1FSMi ... LTHg4/view

Jednak troche nie widzi mi się lutowanie do wiązki ogrzewania, być może dorzucenie kolejnego wzmacniacza i podpięcie dwóch wiązek do jednej anteny w tylnej szybie za pomocą np. takiej przejściówki załatwi sprawę?

Ogólnie to te dwie anteny są chyba głównie po to, że czasem można słuchać jednego radia, a ono sobie automatycznie lata po falach i jak są informacje drogowe to automatycznie je włącza, czytałem na wielu ruskich wpisach, że na jednej antenie jest słabo, więc szukam jakiegoś w miarę sensownego rozwiązania :)

Pozdrawiam!
By piter_ldz -  30 sty 2018, 8:48
 łódzkie
#261515
CNK pisze:
22 sty 2018, 18:26
Cześć, w jaki sposób macie u siebie podłączone anteny FM/AM do RNS510, które wymaga dwóch anten?

Obecnie mam u siebie jedną antenę w dachu, a drugą w tylnej szybie, jednak na dach chcę zamontować antenę GPS + GSM do nawigacji i Bluetooth Premium, tak więc zostaje mi tylko jedna antena w podgrzewaniu tylnej szyby..

Przeszukałem już sporo internetu i znalazłem takie rozwiązanie:
Obrazek

Obrazek

Bazuje na fabrycznej instalacji ze Scirocco, które ma 2 anteny w tylnej szybie.
Tutaj instrukcja z numerami części (po niemiecku): https://drive.google.com/file/d/0B1FSMi ... LTHg4/view

Jednak troche nie widzi mi się lutowanie do wiązki ogrzewania, być może dorzucenie kolejnego wzmacniacza i podpięcie dwóch wiązek do jednej anteny w tylnej szybie za pomocą np. takiej przejściówki załatwi sprawę?

Ogólnie to te dwie anteny są chyba głównie po to, że czasem można słuchać jednego radia, a ono sobie automatycznie lata po falach i jak są informacje drogowe to automatycznie je włącza, czytałem na wielu ruskich wpisach, że na jednej antenie jest słabo, więc szukam jakiegoś w miarę sensownego rozwiązania :)

Pozdrawiam!
nie wiem czy dobrze zrozumialem ale tutaj wiekszosc leci chyba na adapterze fakra z alledrogo

Obrazek
Awatar użytkownika
By Budżak -  24 lut 2018, 16:40
 mazowieckie
#262283
Pacjent to RNS 510 (1T0 035 680 R). Po włączeniu jest logo powitalne ale z błędem widocznym na załączonym foto. VCDS nie pokazuje żadnych błędów. Co może być przyczyną? Obecny soft to 6270.
Obrazek
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 72