Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By kukulek88 -  08 mar 2016, 10:21
 dolnośląskie
#218988
Jakimś sposobem udało się zainstalować mapę przy pomocy karty pamięci. O dziwo instalacja niby zakończona sukcesem a dalej pokazywało brak mapy. Kupiłem płytę czyszczącą włożyłem do radia, po czym płytę Verbatim DL z mapą V13 po mielił z 5 sekund płytą jak by coś dogrywał i wyświetlił się komunikat o zakończeniu kopiowania mapy i wszystko działa.
By Rutra23 -  11 mar 2016, 18:26
 wielkopolskie
#219522
:)


//użytkownik został nagrodzony ostrzeżeniem za takie zachowanie.
/moderator.



a serdecznie dziękuję za szybkie zdyscyplinowanie karygodnego występku z mojej strony.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2016, 20:31 przez Rutra23, łącznie zmieniany 1 raz.
By piter_ldz -  11 mar 2016, 19:10
 łódzkie
#219528
od 2010 roku pojawił się model C bodajże i on posiadał podświetlenie ledowe dopiero(trafiają się modelowo również C bez LED). W D ma każde, a we wcześniejszych modelach było zastosowane rozwiązanie CCFL.

Nie wiem jak u Ciebie z tą realną datą produkcji ale mam u siebie 1T0 035 680B i jest data produkcji 8/2010...

Edit:// rutra nie wiem czemu usunąłeś pytanie - info dla pozostałych dotyczyło zakupu RNSA510 i od kiedy m.in. była wersja LED.
By piter_ldz -  11 mar 2016, 19:43
 łódzkie
#219539
naklejki nie pokazal wiec trudno po zdjeciach jednoznacznie stwierdzic czy opis wiarygodny.
Patrzac na inne wystawione to z 2015 roku juz jest wersja P nawet.

Zastanawia jeszcze jedno co do wiarygodności tej aukcji - brak gwiazdki w prawym górnym rogu jak to ma miejsce "w modelowo 2015 roku" ;)
Ostatnio zmieniony 11 mar 2016, 20:39 przez piter_ldz, łącznie zmieniany 1 raz.
By piter_ldz -  11 mar 2016, 20:41
 łódzkie
#219556
Rutra23 pisze:ale ja właśnie mam u siebie na próbie wersję B z lutego 2015 roku m-ki Continental
wrzuc w wolnej chwili zdjecia calosci - obejrzymy. Link do aukcji dotyczy modelu 1T0 035 680 BX.
Awatar użytkownika
By Hiszpanek_28 -  12 mar 2016, 17:15
 dolnośląskie
#219649
Witam. chciałbym zmienić radio z rcd310 na rns510, pytanie odnośnie instalacji i anteny, aktualnie są dwa przewody antenowe białe (osobno jest FM i AM) ?. Na dachu była antena zwykły bat z jedna wtyczka antenową, zmieniłem jakiś czas temu na rekina (GSM,GPS) żeby ładnie wyglądało. Natomiast rcd310 nie gubi fal i działa prawidłowo jak odłączę tą antenę. czy jeśli się zdecyduje na rnsa, i podepnę się jednym z tych białych wtyczek przy radiu do wtyczki niebieskiej w rnsie 510 będzie działać navi? czy wtedy nic nie będzie działać, bo wydaje mi się ze jest jeszcze gdzieś druga antena stad te dwa białe :) przy radiu
By adek -  12 mar 2016, 18:39
 łódzkie
#219667
Hiszpanek_28 pisze:Witam. chciałbym zmienić radio z rcd310 na rns510, pytanie odnośnie instalacji i anteny, aktualnie są dwa przewody antenowe białe (osobno jest FM i AM) ?. Na dachu była antena zwykły bat z jedna wtyczka antenową, zmieniłem jakiś czas temu na rekina (GSM,GPS) żeby ładnie wyglądało. Natomiast rcd310 nie gubi fal i działa prawidłowo jak odłączę tą antenę. czy jeśli się zdecyduje na rnsa, i podepnę się jednym z tych białych wtyczek przy radiu do wtyczki niebieskiej w rnsie 510 będzie działać navi? czy wtedy nic nie będzie działać, bo wydaje mi się ze jest jeszcze gdzieś druga antena stad te dwa białe :) przy radiu
Rekinek (przynajmniej seryjny) ma 2 wtyczki do radia (FM/AM, nie wiem dlaczego dwie) i oddzielny wtyk do GPSu.
Awatar użytkownika
By Hiszpanek_28 -  12 mar 2016, 20:31
 dolnośląskie
#219687
adek pisze:
Hiszpanek_28 pisze:Witam. chciałbym zmienić radio z rcd310 na rns510, pytanie odnośnie instalacji i anteny, aktualnie są dwa przewody antenowe białe (osobno jest FM i AM) ?. Na dachu była antena zwykły bat z jedna wtyczka antenową, zmieniłem jakiś czas temu na rekina (GSM,GPS) żeby ładnie wyglądało. Natomiast rcd310 nie gubi fal i działa prawidłowo jak odłączę tą antenę. czy jeśli się zdecyduje na rnsa, i podepnę się jednym z tych białych wtyczek przy radiu do wtyczki niebieskiej w rnsie 510 będzie działać navi? czy wtedy nic nie będzie działać, bo wydaje mi się ze jest jeszcze gdzieś druga antena stad te dwa białe :) przy radiu
Rekinek (przynajmniej seryjny) ma 2 wtyczki do radia (FM/AM, nie wiem dlaczego dwie) i oddzielny wtyk do GPSu.
moj rekinek jest z paska cc (GPS,GSM)
By adek -  12 mar 2016, 21:03
 łódzkie
#219691
Hiszpanek_28 pisze: moj rekinek jest z paska cc (GPS,GSM)
Co nie zmienia faktu, że to ori VW, czyli powinien mieć tak jak w RNS510 masz złącza - dwie wtyczki białe to anteny radiowe, jedna z niebieską końcówką - to antena GPS.
Awatar użytkownika
By Hiszpanek_28 -  12 mar 2016, 22:07
 dolnośląskie
#219707
adek pisze:
Hiszpanek_28 pisze: moj rekinek jest z paska cc (GPS,GSM)
Co nie zmienia faktu, że to ori VW, czyli powinien mieć tak jak w RNS510 masz złącza - dwie wtyczki białe to anteny radiowe, jedna z niebieską końcówką - to antena GPS.
dokładnie jest tak jak mówisz ale czy mogę podłączyć ten jeden z dwóch białych do niebieskiego w radiu, przeciez fale fm i tak działają bez anteny
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 72