Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By poek -  09 maja 2010, 20:49
 śląskie
#24966
emiter pisze:Kolego odsyłasz maluszka do jego własnej stronki :o
:D zupełnie nieświadomie :D

Sam zastanawiam się nad dodaniem modułu bluetooth do swojej golfinki i pierwsze informacje czerpałem z tej strony. I w sumie nadal nie wiem czy dobrze wszystko planuję. Aktualnie nie posiadam zestawu tel. za to mam MFA+ i radio rcd300 (na moje potrzeby wystarcza). Zastanawiam się jaki moduł muszę kupic, żeby działał mi tel HTC (z tego co wyczytałem rSAP działa z nielicznymi tel). Kolejny problem - skąd wziąć potrzebne przewody? I czy instalacja jest plug and play (+VAG oczywiście)?
By poek -  13 maja 2010, 18:39
 śląskie
#25171
*Celowo nie edytuję żeby odświeżyć temat*

Zakupiłem już zestaw: moduł bluetooth 3c0035729G, uchwyt 3c0035707c, adapter 3c0051435b.
Potrzebuję jeszcze mikrofonu i kabla. I pytanie...skąd ten kabel wytrzasnąć? Mikrofon trafił się jeden na allegro (drogi :/) O kablach mogę zapomnieć :/ Ma ktoś pomysł? A może ma ktoś na zbyciu, to chętnie przyjmę/zakupię.
By poek -  14 maja 2010, 19:03
 śląskie
#25211
Ja mam RCD300 (jak już wspominałem). Z tego co wywnioskowałem po przegrzebaniu Internetu to potrzeba mi jeszcze mikrofonu i wiązki. No i...dobrej instrukcji :/
By titto -  21 cze 2010, 14:58
 -------
#26872
Mandi pisze:polecam zestaw velocity troche kosztuje ale grają rewelacyjnie ,ja mam takowy załozony i racepol tez przez jakiś czas woził je ze sobą:)

i warto wykorzystać mozliwść założenia 20cm bo bas jest o wiele bardziej miesisty i dynamiczny
Witam,
mieszczą się w przednie drzwi 20cm głośniki?
Ktoś potwierdzi?

Pozdrawiam,
titto
Awatar użytkownika
By team-am -  22 cze 2010, 9:55
 łódzkie
#26916
titto pisze:
Mandi pisze:polecam zestaw velocity troche kosztuje ale grają rewelacyjnie ,ja mam takowy załozony i racepol tez przez jakiś czas woził je ze sobą:)

i warto wykorzystać mozliwść założenia 20cm bo bas jest o wiele bardziej miesisty i dynamiczny
Witam,
mieszczą się w przednie drzwi 20cm głośniki?
Ktoś potwierdzi?

Pozdrawiam,
titto
Potwierdzam :)
By titto -  22 cze 2010, 18:47
 -------
#26942
team-am pisze:
titto pisze:
Mandi pisze:polecam zestaw velocity troche kosztuje ale grają rewelacyjnie ,ja mam takowy załozony i racepol tez przez jakiś czas woził je ze sobą:)

i warto wykorzystać mozliwść założenia 20cm bo bas jest o wiele bardziej miesisty i dynamiczny
Witam,
mieszczą się w przednie drzwi 20cm głośniki?
Ktoś potwierdzi?

Pozdrawiam,
titto
Potwierdzam :)
Rewelacja :mrgreen:
a jaki jest w taki razie rozmiar głośników średnio tonowych?
13,5' czy 10' :?:

Czyli dobry zestaw przez wzmacniacz powinien załatwić sprawę :wink:

Ps. ma ktoś schowek z gniazdem pod iPoda?

titto
By biegacz86 -  14 wrz 2010, 23:11
 -------
#29943
Witam mam pytanie mam rns 510 tzn dolozylem sobie i czy w VCDS trzeba zaznaczyc w kodowaniu bramy CAN pozycje Radio i Navi ??
By drozi -  04 lut 2011, 16:18
 -------
#37402
PROPONUJE NOWY TEMAT

w zwiazku z tym iz jest masa oprogramowania do popularnej RNS 510

i wiele dodatkowych funkcji które można uaktywnić poprzez nowy soft

a do tego ukryte menu uaktywniane poprzez kombinacje przycisków

i wiele innych ciekawostek związanych z nawigacją RNS 510

proponuje wrzucać tu wszystkie MODY, CIEKAWOSTKI, i PRZYDATNE rzeczy aby ulepszyć swoją RNS 510 ;-)
By 1 6 D -  25 lut 2011, 21:07
 zachodniopomorskie
#38918
W Firmware 3800 i wyższych jest dostępny oryginalny fabryczny polski język, lektor jak i menu. Ale coś widziałem że często są problemy z punktami POI po instalacji. Więcej by trzeba było poszperać na necie.
By piter_ldz -  06 mar 2011, 12:15
 łódzkie
#39511
Witam czy testowal ktos z was moze takie polaczenie:
- radio RNS 510
- modul BT Premium
- telefon iphone 4
- zegary NON MFA niestety...

Ciekawi mnie czy przy uzyciu tego zestawienia jestem w stanie uzyskac ksiazke telefoniczna na radiu.Tak aby byl zdalny dostep do karty SIM (rSAP). Niestety przegladajac fora opinie sa podzielone u jednych jest u drugich nie ma. Nie usmiecha mi sie wywalenie 1200zl na zestaw BT jesli nie bede w stanie z niego skorzystac, a moze ktos z was juz ma lub mialby mozliwosc sprawdzenia.
By jurgeen -  07 mar 2011, 16:20
 pomorskie
#39552
Kolego, zamiast tego zainwestuj w jakiś porządny zestaw głośnomówiący z wyświetlaczem, na przykład Nokia czy Parrot, będziesz równie zadowolony, a koszt to pewnie będzie 1/3 tego co chcesz wydać...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 72