Volkswagen Golf MK5

Gara┼╝ - sprz─Öt audio, nawigacje, radia CB
Awatar u┼╝ytkownika
przez Trillest - ┼╗├│┼étodzi├│b  -  
 dolno┼Ťl─ůskie
Mam do Was takie pytanie.

Jest mo┼╝liwo┼Ť─ç w RNS510 pod┼é─ůczenia tak, abym kupi┼é co┼Ť typu adapter i osobno podpi─ů┼é antene FM oraz pod┼é─ůczy┼é dokupion─ů antene gps ?

Jak─ů antene GPS polecacie ? Nie chce przeci─ůga─ç przez dach pod swoj─ů p┼éetw─Ö (osobno mam fm gps i webasto) dlatego szukam takiej pod kokpit.

Obrazek

Antena GPS idzie pod niebieskie wej┼Ťcie. A to bia┼ée ? ja mam dwa wej┼Ťcia FAKRA osobno. Czy bia┼ée wej┼Ťcie jest pod FM?
Awatar u┼╝ytkownika
 dolno┼Ťl─ůskie
Krzycho pisze:
Trillest pisze: Nie chce przeci─ůga─ç przez dach pod swoj─ů p┼éetw─Ö (osobno mam fm gps i webasto) dlatego szukam takiej pod kokpit.

jak Ty sobie lubisz utrudnia─ç ┼╝yci─Ö.... masz antene to warto wykorzysta─ç j─ů a nie dawa─ç jakie┼Ť g... pod desk─Ö!!!

Musia┼ébym rusza─ç podsufitke. Jest czarna boje sie ze zniszcz─Ö i bedzie sie odkleja┼éa. Wi─ůzke mam tylko do FM. No ale rzeczywi┼Ťcie szkoda bo p┼éetw─Ö mam ori i odbiera┼éoby ┼éadnie.

@Krzycho
No dobra przekona┼ée┼Ť mnie. Mam mo┼╝liwo┼Ť─ç to nie b─Öd─Ö chowa┼é po kokpitach jakiej┼Ť myszki z komputera. Lubi─Ö oryginalne rozwi─ůzania. Zaryzykuje, najwy┼╝ej si─Ö :burp:
Awatar u┼╝ytkownika
przez Xedre - Filantrop  -  
 ┼Ťl─ůskie
Panowie mam problem z wgraniem map z karty SD. ┼Üci─ůgn─ů┼éem mapy V13 East I West i na obu wyst─Öpuje problem tego typu ┼╝e przy botowaniu radio si─Ö zacina. Obie p┼éytki wypali┼éem na CD Verbatim najmniejsz─ů pr─Ödko┼Ťci─ů jak─ů nagrywa moja nagrywarka czyli 4x i w obu przypadkach jest to samo nie dochodzi w og├│le do potwierdzenia instalacji map. Jaka mo┼╝e by─ç przyczyna? Nie mam niestety jak nagra─ç p┼éytki DL ;/
przez pab567 - ┼╗├│┼étodzi├│b  -  
 mazowieckie
Po raz setny napisz─Ö: wgrywanie map z SD to proszenie si─Ö o problemy. Jak sam nie masz mo┼╝liwo┼Ťci to wypal mapy na DVD+R DL u kogo┼Ť!
Awatar u┼╝ytkownika
przez faher - ┼╗├│┼étodzi├│b  -  
 pomorskie
witam mam taki ma┼éy problem kupi┼éem nawigacj─Ö rns 510 i nawiguje ok tylko czasami nie zawsze po powiedzeniu po polsku jak jecha─ç m├│wi przez chwile w innym j─Özyku nie wiem nawet jaki to co mo┼╝na z tym zrobi─ç mia┼é ju┼╝ kto┼Ť tak ??? :)
Awatar u┼╝ytkownika
 dolno┼Ťl─ůskie
Kiedy powinno pojawiac sie logo startowe welcome to volkswagen na wyswietlaczu ? Po wyjęciu kluczyka słyszę ze radio cichutko buczy czyli jakby było jeszcze aktywne. (Wentylator nie chodził). To normalne ?
przez pab567 - ┼╗├│┼étodzi├│b  -  
 mazowieckie
Normalne. Przez kilka do kilkunastu minut jest u┼Ťpione i dopiero po tym czasie si─Ö w pe┼éni wy┼é─ůcza. Jak na starcie masz logo to znaczy ┼╝e radio by┼éo w┼éa┼Ťnie wy┼é─ůczone a nie tylko u┼Ťpione.
Awatar u┼╝ytkownika
 dolno┼Ťl─ůskie
pab567 pisze:Normalne. Przez kilka do kilkunastu minut jest u┼Ťpione i dopiero po tym czasie si─Ö w pe┼éni wy┼é─ůcza. Jak na starcie masz logo to znaczy ┼╝e radio by┼éo w┼éa┼Ťnie wy┼é─ůczone a nie tylko u┼Ťpione.

U mnie logo sie nie pojawia. Po w┼é─ůczeniu jest zegarek i odrazu gra muzyka po czym zegsrek sie wygasza i jest odtwarzacz. Ale logo sie nie zapala, dlatego chcia┼ébym sie dowiedzie─ç w jakich przypadkach w┼é─ůcza sie odrazu, a kiedy z logiem.

Edit. Logo si─Ö w┼é─ůcza przy starcie, je┼╝eli nasze RNS jest ju┼╝ d┼éu┼╝ej wy┼é─ůczone. Nie sprawdza┼éem dok┼éadnie po ilu godzinach od wy┼é─ůczenia. Ja sie wystraszy┼éem ze sie nie wy┼é─ůcza, ale zazwyczaj jest tak ze sobie jeszcze chodzi kilkana┼Ťcie minut i jednak sie wy┼é─ůcza na szcz─Ö┼Ťcie :)
Ostatnio zmieniony 24 sie 2016, 19:47 przez Trillest, ┼é─ůcznie zmieniany 3 razy.
Awatar u┼╝ytkownika
 dolno┼Ťl─ůskie
Witam po dłuższym czasie :)

Czy to jaka┼Ť aktualizacja ? Chcia┼ébym aby moje RNS wy┼Ťwietla┼éo ok┼éadki utwor├│w tak jak tutaj. Kto┼Ť co┼Ť wie na ten temat :ok: ?

Obrazek

Moje nie ma przycisku BAND. Dodatkowo RNS na zdj─Öciu pokazue Sirius Travel Link: informacje o pogodzie i paliwie i co┼Ť o sporcie :)
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 64