Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  11 lut 2014, 10:47
 pomorskie
#119804
zastanawiam się jak wgrywa i zgrywa z niego pliki, chyba że układ jest dożywotni :D bo nie widze wyprowadzenia USB czy karty pamięci
By orh -  11 lut 2014, 10:51
 małopolskie
#119805
Co do navi i jakości ekranu, obsługi , gestów BOMBA !!! ale :sad: żeby jeszcze ktoś zrobił soft działający i współpracujący ( tak jak RCD/RNS) z kompem w naszych Vag-ach ( wyświetlanie info climatronica czy obsługa tego z multi, czy komunikacja z Fisem )..... Ech rozmarzyłem się, na "jutjubie" sa filmy T5 i Ipad :D właśnie z navi..
Awatar użytkownika
By glodek -  11 lut 2014, 10:53
 wielkopolskie
#119807
po WiFi można przesłać wszystko :) bez dodatkowych kabli - wkładasz kartę sim i masz full-opcje - gdyby ktoś jeszcze połączył to z can to było by PIĘKNIE :)
Awatar użytkownika
By Krzycho -  11 lut 2014, 20:45
 małopolskie
#119885
Panowie wystarczy kupic dobre radio z bluetooth (np sony) ktore obsluguje urzadzenia z androidem albo ios (w zaleznosci co kto ma) do tego na tablecie instaluje sie soft i mamy pelna wspolprace z autem
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  12 lut 2014, 15:55
 pomorskie
#119960
Tez nad tym myslalem ale temat dzwieku mnie zdeprymowal, ktos moze opisac polaczyc to fachowo na glosniki ? No i podlaczanie pendrive czy karty SD wygodne.. Swoja droga to jest duza nisza jesli chodzi o urzadzenia na androidzie w aucie, ja zdecydowalem sie na Parrot Asteroid Smart, minus to stary android i ekran 6.2 zamiast 7
By krisv -  12 lut 2014, 22:47
 mazowieckie
#120028
Kupujesz taki kabelek wpinasz w Tableta :)

Obrazek

Pozniej wzmacniacz

Obrazek

I ze wzmacniacza puszczasz kable po glosnikach :)
By krisv -  13 lut 2014, 11:18
 mazowieckie
#120076
Proste :) A na talecie jeszcze dobrego playera zainstalowac jak AMP i masz w tym milego w sluchu equlizera :) lub zmienic calego softa :) wiec konfigurujesz dowoli :)