Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  03 kwie 2014, 22:10
 śląskie
#126654
Ja mam rcd310 o tylko od tego modelu obsługiwnane jest fabryczne media-in z usb.
Jakoś cmuzyki spoko jak jest nagrana w co najmniej 192kb/s
bacha nie słucham więc nie wiem, jak i fanatykiem dzwięku nie jestem hehe
Kolega w BMW ma zamontowaną taką zwykłą zmieniarkę usb i nawet to gra porównywalnie w ori media-in
Ja przełanczam pomiędzy cd którego w ciągu ponad roku 2 razy urzyłem przez przypadek hehe guzikiem media
CD to przezytek już z 4 lata w stecz.
By query -  04 kwie 2014, 12:08
 -------
#126724
Dzięki kolego za odpowiedź, ale mi chodziło bardziej o ten emulator zmieniarki do RCD300 w formie kabelka tego 12pin na jacka 3,5 :D.
By artur5272 -  07 maja 2015, 11:51
 wielkopolskie
#177369
Witam !
Dzisiaj założyłem nowe radio RCD300 mp3 , po nagraniu płyty programem Ashampoo Burning Studi 6 pierwsza 20 i około 20 ostatnich utworów graja normalnie a reszta jak zmienię to wyrzuca płytę , zgrałem około 60 utworów . Sprawdzałem na innych starych płytach i graja normalnie (nagrywałem najmniejszą prędkością) , podejrzewa winę programu ale sam nie wiem .
Może jest ktoś kto poleci jakiś darmowy program do nagrywania płyt mp3 ? Lub zna przyczynę dlaczego tak się dzieje ?

Pozdrawiam!
By tomaszkowal -  07 maja 2015, 14:17
 zachodniopomorskie
#177394
Po pierwsze sprawdź czy wszystkie piosenki są mają rozszerzenie .mp3, a nie np. flac. Po drugie nie odczytywanie piosenek może zaistnieć, gdy mają za długie nazwy. Pliki mp3 nagrywaj w formacie zapisu danych, a nie audio (chyba, że wchodzi w rachubę konwersja piosenek wav do mp3). Ja nagrywam NERO.
By artur5272 -  08 maja 2015, 0:21
 wielkopolskie
#177470
zmniejszyłem nazwy tytułów , nagrałem programem nero jukebox w prędkości 16x bo mniejszej juz nie było , pierwsze 30 kawałków następne juz się zacinają . :/

Dodano po 42 min 28 sek.:
nagrałem 2 płyty z tymi samymi utworami , jedna nero 7 a druga windows media player , niestety na jeden i na drugiej kilka utworów się zacina ;/ I utwory zacinające różnią się na jednej płycie dany utwór działa normalnie a na drugiej zacina się . Wkurzyłem się bo dopiero co dzisiaj kupiłem radio i takie cyrki .
By artur5272 -  08 maja 2015, 10:48
 wielkopolskie
#177488
No możliwe ale jak dobrze pamiętam to kiedyś nagrywałem u dziewczyny to też sie płyta zacinała , ale w weekend spróbuje .

Dodano po 50 min 48 sek.:
a jest możliwe że ta płyta potrzebuje więcej czasu żeby się w radiu wczytać ? Bo mam wrażenie że jak włączyłem silnik i płyta była trochę dłużej w napędzie to niektóre utwory zaczęły działać , a wcześniej leciały tak jakby ktoś przewijał je do przodu .

Dodano po 27 min 59 sek.:
UWAGA !
Myślę że po długich próbach udało nagrać mi się 2 płyty które działają normalnie . Podam jak to zrobiłem może komuś kiedyś to się przyda.

-Płyta firmy OMEGA , najtańsza bo 1zł płaciłem
-Nagrywałem programem , podam link do torrenta -http://torrenty.org/torrent/835957
-Po ściągnięciu i odpaleniu można przejść do nagrywania :
DANE , Utworz dysk CD z danymi , po dodaniu utworów klikamy obrazek płyt z zapałką(jest on do góry) , następnie wybieramy prędkość 16x , ja mniejszej nie mogłem zrobić i nagrywamy.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :)
By adek -  30 cze 2015, 21:10
 łódzkie
#183912
artur5272 pisze:No możliwe ale jak dobrze pamiętam to kiedyś nagrywałem u dziewczyny to też sie płyta zacinała , ale w weekend spróbuje .

Dodano po 50 min 48 sek.:
a jest możliwe że ta płyta potrzebuje więcej czasu żeby się w radiu wczytać ? Bo mam wrażenie że jak włączyłem silnik i płyta była trochę dłużej w napędzie to niektóre utwory zaczęły działać , a wcześniej leciały tak jakby ktoś przewijał je do przodu .

Dodano po 27 min 59 sek.:
UWAGA !
Myślę że po długich próbach udało nagrać mi się 2 płyty które działają normalnie . Podam jak to zrobiłem może komuś kiedyś to się przyda.

-Płyta firmy OMEGA , najtańsza bo 1zł płaciłem
-Nagrywałem programem , podam link do torrenta -http://torrenty.org/torrent/835957
-Po ściągnięciu i odpaleniu można przejść do nagrywania :
DANE , Utworz dysk CD z danymi , po dodaniu utworów klikamy obrazek płyt z zapałką(jest on do góry) , następnie wybieramy prędkość 16x , ja mniejszej nie mogłem zrobić i nagrywamy.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :)
Tylko ta jedna płyta Ci nie działa, czy wszystkie Omegi ? Miałem u siebie podobny problem, zarówno zmieniarka jak i MFD2 nie chciały odczytać płyty Platinum, zmiana na Vertibam pomogła. Może to być taka pierdoła właśnie.