Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne zwi膮zane z konstrukcj膮 Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
przez rene -  13 lut 2013, 17:49
 -------
Tam jest olej. NIe du偶o ale jest. Jak odkr臋cicie zewn臋trzny dekiel to 50 ml wyleci na jedn膮 nog臋. Jak odkr臋cicie ca艂膮 pomp臋 to na drug膮 nog臋 i wtedy wida膰 krzywk臋 od wa艂ka. Ja tak sprawdza艂em jaki mam wa艂ek a czy b.
przez szwajcar -  13 lut 2013, 19:02
 艣wi臋tokrzyskie
Odkr臋ca艂e艣 sam膮 pomp臋,kt贸ra jest mocowana trzema 艣rubami? je偶eli tak to czy jest tam uszczelka?
przez szwajcar -  27 lut 2013, 8:09
 艣wi臋tokrzyskie
Oring wymieniony ,jest sucho ps.uszczelk臋 53x2 kupi艂em za 1.3 z艂 a ten sam w serwisie 24z艂 :shock:
przez returN -  28 pa藕 2016, 16:59
 艣wi臋tokrzyskie
Witam, mam taki wyciek? Tak mi si臋 co艣 poci, czy to jest vacuum pompa? Jestem laikiem je艣li chodzi o mechanik臋, a chcia艂bym si臋 tutaj od was dowiedzie膰 czy dobrze trafi艂em.
https://zapodaj.net/6f9fa10ff0ba1.jpg.html

Pacjent to VW Golf 5 GTI oznaczenie silnika AXX :)

Dzi臋kuj臋 za pomoc, z objaw jedynie tyle wyczai艂em, lekk膮 plam臋 pod samochodem, wielko艣ci d艂oni, co prawda wyje偶d偶a艂em z gara偶u zawsze wieczorami, samoch贸d ostatnio sta艂 ponad dwa tygodnie nie ruszany, bo to jaka艣 tam moja zabawka, daily mam inne.
przez golfer_1984 -  28 pa藕 2016, 17:49
 podkarpackie
returN pisze:Witam, mam taki wyciek? Tak mi si臋 co艣 poci, czy to jest vacuum pompa? Jestem laikiem je艣li chodzi o mechanik臋, a chcia艂bym si臋 tutaj od was dowiedzie膰 czy dobrze trafi艂em.
https://zapodaj.net/6f9fa10ff0ba1.jpg.html

Pacjent to VW Golf 5 GTI oznaczenie silnika AXX :)

Dzi臋kuj臋 za pomoc, z objaw jedynie tyle wyczai艂em, lekk膮 plam臋 pod samochodem, wielko艣ci d艂oni, co prawda wyje偶d偶a艂em z gara偶u zawsze wieczorami, samoch贸d ostatnio sta艂 ponad dwa tygodnie nie ruszany, bo to jaka艣 tam moja zabawka, daily mam inne.

Wyciek spory, wymieniaj uszczelki :)
przez returN -  02 sie 2017, 0:23
 艣wi臋tokrzyskie
s膮 dwa rodzaje uszczelek, jedne s膮 do pompy starszego typu z ko艅c贸wk膮 E a drugie do nowszego typu z ko艅c贸wk膮 F, ja musia艂em wymienia膰 w serwisie uszczelk臋 bo dali mi do tego nowszego typu. Jest to oring taki kt贸ry si臋 wyrabia, opr贸cz tego pono膰 jest jeszcze uszczelka na deklu, ale nie wiem jaki ona ma kod. PS. Mechanik mi powiedzia艂, 偶e s膮 r贸偶ne sposoby uszczelniania pomp vaccum.