Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne zwi─ůzane z konstrukcj─ů Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
przez 1 6 D -  05 sty 2019, 19:03
 zachodniopomorskie
Witajcie, czy kto┼Ť by by┼é zainteresowany posiadaniem wsak┼║nika ci┼Ťnienia doladowania w zegarach zamiast temperatury p┼éynu ch┼éodz─ůcego?

Chodzi dok┼éadniej o takie co┼Ť:
Pomys┼é podejrza┼éem z Golfa 5 GT Sport TSI, jednak tam nie ma na skali jednostek, je┼Ťli modyfikacja b─Ödzie dobrze przyj─Öta poszukam jeszcze jak uaktywnic kontrolk─Ö zimnego silnika bo w oryginalnym zegarze pono─ç taka jest.
przez 1 6 D -  06 sty 2019, 18:08
 zachodniopomorskie
Napisz─Ö sprostowanie do mojego posta, rozmawia┼éem z osob─ů kt├│ra ma fabryczny licznik z boostem i nie ma jakiejkolwiek informacji, chocia┼╝by kontrolki zimnego silnika.

Jak jest climatronic to w trybie diagnostycznym(19-2) mo┼╝na temperatur─Ö p┼éynu ch┼éodz─ůcego sprawdzi─ç :)
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos -  06 sty 2019, 20:51
 pomorskie
1 6 D pisze: ÔćĹ
06 sty 2019, 18:08

Jak jest climatronic to w trybie diagnostycznym(19-2) mo┼╝na temperatur─Ö p┼éynu ch┼éodz─ůcego sprawdzi─ç :)
zgadza si─Ö, ale nie ka┼╝dy to wie b─ůd┼║ nie ka┼╝dy potrafi zdiagnozowa─ç :no: cho─ç faktem jest ┼╝e np. w wielu modelach BMW nie ma ani wska┼║nika temperatury cieczy ani ┼╝adnej diody :wall: , trzeba wej┼Ť─ç w ukryte menu a to w czasie jazdy nie jest takie proste :P nie wiem dlaczego dla in┼╝ynier├│w BMW wa┼╝niejszy jest ekonomizer spalania od wska┼║nika temperatury cieczy ch┼éodz─ůcej

Mo┼╝e jestem w b┼é─Ödzie i w BMW na BC w przypadku za wysokiej temperatury zapali si─Ö jaki┼Ť wykrzyknik z komunikatem ale nie potrafi─Ö tego stwierdzi─ç, bo nigdy mi si─Ö nic takiego nie zdarzy┼éa a wchodz─ůc w ukryte menu temperatura nigdy jako┼Ť znacz─ůco nie przekracza┼éa 90 stopni