Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By Hulaj -  22 gru 2008, 16:56
 mazowieckie
#13643
Ostatnio przy przegl±dzie poinformowano mnie o akcji VW polegaj±cej na zmianie -aktualizacji oprogramowania. Odmówi³em poniewa¿ auto jest po wirusie i powrót do serii nie bardzo mnie interesuje.

Mo¿e kto¶ ju¿ to robi³ i mo¿e powiedzieæ co¶ wiêcej na ten temat?
O co chodzi, co zmieniaj±, i jak wirusowanie po takim reflaschu, nie blokuj± czego¶ itp?
Awatar użytkownika
By krz_p -  24 gru 2008, 9:36
 wielkopolskie
#13650
mi zaktualizowali oprogramowaniena pocz±tku grudnia przy instalacji tempomatu, co¶ im siê poknoci³o i wyskakiwa³ b³±d, musieli na nowo zaprogramowaæ

jakbym mia³ program to by go skasowali

¿adnych zmian w pracy silnika nie odczuawam
By rgti -  04 sty 2009, 10:48
 -------
#13843
bylem w aso kilka dni temu, zaproponowali mi wymiane oprogramowania i wymiane czujnika niskiego cisnienia pompy. Wyglada na to ze nie u kazdego wymieniaja wszystko pokolei jak leci bo patrzyl u mnie po VIN-ie i rocznikowo, poza tym gti mam z US. Co do aktualizacji mapy to mam zmieniona w vtechu, wiec gosc z aso powiedzial ze przy wgraniu ich mapy bedzie calkowicie zastapiona i nie ma mozliwosci ''dogrania'' jakichs tam modyfikacji ze strony vw, wiec odpada..
By Hulaj -  04 sty 2009, 11:00
 mazowieckie
#13844
W ogóle nie bêdzie mo¿liwo¶ci dogrania mapy , tzn nie da siê ju¿ zaczipowaæ czy ASO nie ma takiej mo¿liwo¶ci.

W jakim v-techu robi³e¶ program?
By rgti -  04 sty 2009, 11:13
 -------
#13845
jak masz zrobiony program i ASO zrobi aktualizacje to juz nie masz tego programu, takze podziekowalem.Zaczipowac sobie mozesz od nowa ale musisz wtedy pytac tego co wgrywa program czy jest aktualizowany z tymi zmianami co vw aktualizuje bo wtedy nie ma sensu jechac do vw i robic tego jak masz zamiar zmieniac mape.

co do vtechu to mam program dostarczony przez v-tech krakowski do ³odzkiego tjunera :lol: Jedrasik.