Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By macg -  03 mar 2009, 18:21
 -------
#15400
to jak rozumiem podtrzymanie turbo do szybkich odejsc.
By Hulaj -  04 mar 2009, 8:55
 mazowieckie
#15411
"Eat that DSG guys..." LOL.

To¿ to jaki¶ amerykañski badziew! Zanim to w³±czysz to nawet maluchem ci odjedzie spod ¶wiate³.W Polsce ju¿ dawno wiadomo ¿e ka¿dy "box to z³o".

¯e niby mo¿na zmieniaæ biegi z gazem w pod³odze, taka ¿a³osna imitacja pracy DSG.

189$ za moda skrzyni, taniocha :) polecam ka¿demu kto lubi d³ugie i kosztowne naprawy.

R daj sobie z tym spokój masz K04 w gara¿u, bêdziesz mia¿d¿y³ a z tym to tylko sobie k³opot zrobisz :wink:
By rgti -  04 mar 2009, 13:48
 -------
#15413
hehe, dokladnie, poczytalem opinie, to turbo pada po jakims czasie po tym... ale chodzilo mi o dobry start, jednak launch control to fajna sprawa w dsg. Wynalazlem to w zwiazku ze zmiana sprezarki. Teraz na programie sa problemy z trakcja, nie wiem co bedzie pozniej...chyba zainwestuje w szersze kapcie z przodu.
By Hulaj -  04 mar 2009, 15:09
 mazowieckie
#15414
rgti pisze:hehe, dokladnie, poczytalem opinie, to turbo pada po jakims czasie po tym... ale chodzilo mi o dobry start, jednak launch control to fajna sprawa w dsg. Wynalazlem to w zwiazku ze zmiana sprezarki. Teraz na programie sa problemy z trakcja, nie wiem co bedzie pozniej...chyba zainwestuje w szersze kapcie z przodu.
Na trakcje w FWD to tylko szpera, nie ma lepszego sposobu, 4x4 nigdy nie bêdzie :(