Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By czesiek -  10 lis 2013, 22:23
 dolnośląskie
#110696
Jest jeszcze opcja od 1.4 tsi on ma to zrobione na wprost i nie ma tej rury. Nie mam niestety nikogo kto moglby mi udostepnic auto na podmianke. Wydaje sie ze powinno pasowac. http://allegro.pl/obudowa-filtra-tiguan ... 68497.html" onclick="window.open(this.href);return false; dokladnie o ten typ chodzi. Jakby ktos mial mozliwosc przymierzenia tego do gti to byla by moze wkoncu jakas alternatywa. Wielkosc filtra jest taka sama jak w 2.0 tsi. Wiec powinien działac
#110794
Taa sorry jakoś wcześniej już przeglądałem te obudowy wszystkie i wydawało mi się że jest mniejsza. BTW od MK5 Tdi też będzie ta sama puszka a na bank nie będzie przeszkadzać przy wężach chłodnicy itp.Trzeba by było wyspawać samą rure dolotową
#110820
Trzeba wziac pod uwage tez ze w mniejszych silnikach w mk5 byly nizsze chlodnice wody niz w Gti więc krocce tez beda na innych wysokosciach.Gadales w ogole z Cs albo innym tunerem czy w ogole filtr o takich gabarytach wydoli?Ten od R32 to bydle w porownaniu do tych z 2.0tsi i moze nie jest to wcale oplacalne?Nie znalazlem wlasnie info o wydajnosci ukladu z 2.0 Tsi
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8