Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
Awatar użytkownika
By pgmaster -  14 gru 2009, 22:00
 mazowieckie
#19324
Lukasz_WD pisze:no ja tez mam GTI i przyznam sie ze sie nie odzywałem wczesniej ale jak jest już temat to napisze. Mi tez cos cyka, ale po spotkaniu z pgmaster'em usłyszałem to samo z pod jego maski to już sie nie przejmowałem a potem jeszcze w 2 egzemplarzach to usłyszałem i wiem ze ten typ tak ma :) moze to zaworki tak klepią?? :/
To co nic mi nie powiedziales? :)
U mnie bardziej slychac jakby powietrze schodzilo z czegos. No i dzieje sie to przy wylaczonym silniku... Moze piszemy o dwoch roznych cykaniach?
By Lukasz_WD -  15 gru 2009, 11:16
#19334
jak stałes i miałeś wyłączony silnik to nic nie słyszałem ... ja mówie dopiero jak odpaliłes silnik to chodził dokładnie tak samo jak moj :D
Awatar użytkownika
By pgmaster -  15 gru 2009, 15:25
 mazowieckie
#19339
Lukasz_WD pisze:jak stałes i miałeś wyłączony silnik to nic nie słyszałem ... ja mówie dopiero jak odpaliłes silnik to chodził dokładnie tak samo jak moj :D
Nie zwrocilem na to uwagi :) W takim razi mi chodzi o cos innego
By FlorekGTI -  15 gru 2009, 16:36
 -------
#19342
Już myślałem ze mój egzemplarz to jakiś wybryk ale widzę że sie nagle wszyscy przestali wstydzic mówić o swoim cykaniu :D :D :D :D :D :wink: pozdr
By dziii -  06 maja 2011, 8:46
 wielkopolskie
#43702
Chłopaki a powiedźcie mi to " cykanie " to :

na postoju jak przekręce kluczyk w stacyjce w II pozycję to słychać cykanie ale tak jak by zegar gdzieś chodził taki charaktestyczny dzwięk tak: cyk cyk cyk cyk nie wiem jak dokładniej opisać to własnie chodzi o to co piszecie ??

bo mnie to trochę nie pokoi ??