Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By FlorekGTI -  08 gru 2009, 16:18
 -------
#19145
Witam od dłuższego czasu spod maski na postoju słychać coś jakby cykanie obstawiam że to któryś wtryskiwacz ale nie jestem pewien co o tym myślicie??????
Awatar użytkownika
By Bruce -  08 gru 2009, 18:07
 mazowieckie
#19148
FlorekGTI pisze:Witam od dłuższego czasu spod maski na postoju słychać coś jakby cykanie obstawiam że to któryś wtryskiwacz ale nie jestem pewien co o tym myślicie??????
To cykanie ma zwiazek z klimatyzacja.
Standard w V'tkach.
By FlorekGTI -  08 gru 2009, 21:18
 -------
#19159
O to mnie teraz zaskoczyłeś a wiesz coś może więcej o tym co to dokładnie cyka??? Dzięki za naprowadzenie na problem :wink:
By Jedi -  08 gru 2009, 23:46
 -------
#19164
zależy jak cyka, słyszysz to na zewnątrz czy w środku? u mnie cyka od czasu do czasu dmuchawa od nawiewu, już raz miałem wymienianą bo dostawała zwarcia na 4-prędkości, teraz znowu nowa cyka, coś wadliwe te dmuchawy
Awatar użytkownika
By malydaras -  09 gru 2009, 13:21
 mazowieckie
#19179
Jedi pisze:u mnie cyka od czasu do czasu dmuchawa od nawiewu, już raz miałem wymienianą bo dostawała zwarcia na 4-prędkości, teraz znowu nowa cyka, coś wadliwe te dmuchawy
U mnie też cykało, na 1-prędkości wiatrak czasami cykał regularnie, na 2 intensywniej. Pomyślałem, że może coś obciera, wyjąłem silnik, wsadziłem i przestało cykać. Może u Ciebie jest to samo?
By FlorekGTI -  09 gru 2009, 17:39
 -------
#19196
To tak nie cyka w środku tylko na zewnątrz i moim zdaniem jakby coś w silniku wentylator odpada bo cyka zaraz po odpaleniu
By Hulaj -  09 gru 2009, 19:39
 mazowieckie
#19206
Jak masz GTI to zapomnij o problemie, gdzieś ostatnio o tym było pisane. Standard i nie masz się czym przejmować, ja nie mam osłony tej plastikowej i słychać głośno i wyraźnie. Znam tylko jedną sztukę, która nie cyka.
By FlorekGTI -  10 gru 2009, 16:09
 -------
#19236
No i problem rozwiązany jak ma tak być to niech będzie martwiłem sie trochę że to coś poważnego :wink: Dzięki za pomoc POZDR :) :wink:
Awatar użytkownika
By pgmaster -  11 gru 2009, 20:24
 mazowieckie
#19275
Hulaj pisze:Jak masz GTI to zapomnij o problemie, gdzieś ostatnio o tym było pisane. Standard i nie masz się czym przejmować, ja nie mam osłony tej plastikowej i słychać głośno i wyraźnie. Znam tylko jedną sztukę, która nie cyka.
Dokladnie mam tak samo. Na poczatku myslalem ze ucieka powietrze z kola... Potem sprawdzilem dokladnie i slychac to w okolicach alternatora... Podobno to nic strasznego i tak ma byc :)
By Lukasz_WD -  14 gru 2009, 12:14
#19310
no ja tez mam GTI i przyznam sie ze sie nie odzywałem wczesniej ale jak jest już temat to napisze. Mi tez cos cyka, ale po spotkaniu z pgmaster'em usłyszałem to samo z pod jego maski to już sie nie przejmowałem a potem jeszcze w 2 egzemplarzach to usłyszałem i wiem ze ten typ tak ma :) moze to zaworki tak klepią?? :/
By speedbass -  14 gru 2009, 14:42
 pomorskie
#19313
coś tam cyka, ale tylko na zimno przy stracie, ale znajomy ma octavkę 2.0 FSI (tez turbo) 150KM i też mu cyka :o
czyżby urok :cry: silnika FSI czy jakaś wada :oops: czy koniki polne :lol: :lol:
By Jedi -  14 gru 2009, 15:31
 -------
#19314
jeśli chodzi o silnik to i u mnie cyka, właśnie tylko na zimnym, później już nie

a wiatrak swoją drogą muszę sprawdzić
Awatar użytkownika
By Tadek -  14 gru 2009, 18:45
 zachodniopomorskie
#19319
a ja nie wiem czy u mnie sie coś takiego dzieje. chyba nie z resztą już nie pamitę tam ale w środę wracam do kraju w czwartek wyciągam GTI z garażu to sprawdzę :P pozdro