Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
#266160
Drodzy forumowicze prosze o pomoc. Przstudiowalem juz cale forum w poszukiwaniu rozwiazania na moj problem. A mianowicie.
Posiadam golfa GTI 2005r z skrzynia DSG (przebieg 210000) w zasadzie to zakupilem go zaledwie miesiac temu wszystko super fajnie z tym ze jak sie wcisnie pedal do konca po prostu sie go przegoni to powyzej 120km/h gdy obroty sa 4500-5000 odcina mi paliwo i wchodzi w tak jakby tryb awaryjny. Przegonie do 160 i zwalnia mnie do 120. Rozpedze sie dam buta a on znowu mnie dochamuje o 40km/h i tak za kazdym razem. Chyba ze nie wchodze przy wiekszej predkosci na wysokie obroty to rozpedza sie do 210 km i gdy osiagnie 4500 obrotow znowu odcina paliwo.
Czytalem ze jest to popychacz lub filtr paliwa. Wszystko wymienilem i bez zmian ( chyba ze mechanik mnie oszukal i nie wymienil mi podczas rozrzadu tego popychacza).
Obrazek
Obrazek
Takie bledy mi wyskakuja. Po skasowaniu ich i ponownym przegonieniu te same wyskakuja...
Pomocy! :unsure: