Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
Awatar użytkownika
By Kajrol -  28 lut 2019, 13:19
 podlaskie
#272182
Cześć. Chciałbym wymienić popychacz pompy paliwa. W necie znalazłem filmiki jak to zrobić więc w sumie nie ma problemu. Ale jednak.. W mojej po pompie ma tego zaworka do spuszczenia ciśnienia . Dlatego nie wiem jak za to się zabrać, ponieważ ciśnienie w jest duże. Jakaś podpowiedź? :D
Dodaje zdjęcie tej mojej nieszczęsnej pompki
Obrazek
By Adri -  28 lut 2019, 21:58
 mazowieckie
#272196
Kajrol pisze:
28 lut 2019, 17:39
Tam bedzie jakiś zaworek tak ?
Tak. Też wymieniałem jakiś czas temu u siebie i pewnie wzorowaliśmy się na tym samym filmiku i też miałem tą zagwozdkę co Ty, ale rozkręciłem tą śrubę i tam był zaworek. Podłóż sobię kawałek szmatki bo tego będzie troszkę, porozkręcaj to sobie i wyjdzie ;)
Awatar użytkownika
By Kajrol -  01 mar 2019, 13:23
 podlaskie
#272214
Adri pisze:
28 lut 2019, 21:58
Kajrol pisze:
28 lut 2019, 17:39
Tam bedzie jakiś zaworek tak ?
Tak. Też wymieniałem jakiś czas temu u siebie i pewnie wzorowaliśmy się na tym samym filmiku i też miałem tą zagwozdkę co Ty, ale rozkręciłem tą śrubę i tam był zaworek. Podłóż sobię kawałek szmatki bo tego będzie troszkę, porozkręcaj to sobie i wyjdzie ;)
No to niedługo biorę się za robotę, dziękuję za informację :)

Dodano po 2 godzinach 8 minutach 15 sekundach:
Jeszce jedno ważne pytanie!! 🔥
Muszę wymienić czujnik ciśnienia paliwa, ponieważ przecieka. Na końcu nr tego sensora jest literka E mogę zamontować z ten sensor z literka K? Nie mogę nigdzie znaleźć tego z litera E