Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By ArekK -  09 lis 2010, 10:28
 mazowieckie
#31939
I to się nazywa kompleksowy tuning ze smakiem 8) Przekozacki projekt. Wszystko wygląda jak by wyszło tak z fabryki i o to myślę w całej tej sztuce tuningu właśnie chodzi.
By stefdeath -  09 lis 2010, 15:19
 -------
#31949
a mi się nie podoba. O ile rozumiem wkład pod maskę mocnego tfsi o tyle to wnętrze z V jest dla mnie nie zrozumiałe. Jak ktoś chciał mieć koniecznie golfa II i ładował kasę w niego żeby fajnie wyglądał i miał dużo mocy itp. to po cholerę wstawia wnętrze od dużo nowszej wersji. Jak tak bardzo chciało mu się nowoczesności to mógł kupić za hajs włożony w starego gruchota nowe szybkie auto- pewnie starczyłoby spokojnie na V gti. Wg. mnie projekt byłby dużo ciekawszy jakby wnętrze było klasyczne zbudowane np. na bazie II gti tak żeby cała buda była spójna. To tak jakby do starego garbusa przeszczepiać środek z new beetla...
Awatar użytkownika
By Tadek -  10 lis 2010, 9:25
 zachodniopomorskie
#31966
jest już sporo mk2 z TFSI ale ten jest pierwsze zrobiony ze wszystkim i o to właścicielowi chodziło
i myślę że ma wystarczająco kasy na to żeby zrobić jak mu sie podoba i jak mu sie chciało.
ja osobiście chciał bym tak zrobiony projekt :)