Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By heli1 -  10 lut 2011, 15:49
 -------
#37731
Witam mam pytanie bo zamierzam zmienić program w moim gti Czy ktoś robił to w Geko Cars w Poznaniu http://www.gekocars.pl/index.php/strona-glowna" onclick="window.open(this.href);return false; i jakie są o tej firmie opinie Zastanawiam się czy lepiej zrobić to w tej firmie ( chociaz nie znam zadnych opinii na jej temat ) czy w sprawdzonej i polecanej CompSport Zadaje pytanie ponieważ do Poznanie mam blisko a do łodzi to już ok 400 km ale chce zeby zrobili to fachowcy i jezeli faktycznie lepiej to robić w łodzi to przecież te 400km to nie jest jakiś wielki problem Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By krz_p -  10 lut 2011, 20:16
 wielkopolskie
#37748
kolega robił program w leonie TDI w geko, na tej podstawie napiszę, że lepiej
rób w Compsporcie, ale u Patryka z BB
możesz się z nim umówić na hamowni w Gliwicach, nie trzeba jechać do BB
polecam, będziesz zadowolony
By Jedi -  10 lut 2011, 21:21
 -------
#37755
geko nie znam, ale jeśli chcesz być pewny, że zrobią Ci to fachowcy to zrób program w compsporcie i tak jak pisze krz_p najlepiej niech go napisze Patryk.
By heli1 -  10 lut 2011, 21:49
 -------
#37757
krz_p pisze:kolega robił program w leonie TDI w geko, na tej podstawie napiszę, że lepiej
rób w Compsporcie, ale u Patryka z BB
możesz się z nim umówić na hamowni w Gliwicach, nie trzeba jechać do BB
polecam, będziesz zadowolony
Dzieki faktycznie myśle ze jedyna słuszna decyzja to Compsport Patryk BB
By murasik -  10 lut 2011, 23:27
 -------
#37760
wszystkie programy compsport'u pisze Patryk, nie ważne czy w BB czy w czompsport łódź. Różnica jest tylko taka że w BB Patryk robi to na miejscu i podczas jednej wizyty, natomiast w łodzi chłopaki zgrywają ori program i logi silnika i wysyłają Patrykowi. Ten robi odpowiedni program i go odsyła.
By N4S -  11 lut 2011, 9:49
 -------
#37778
Robiłem program w V GTI w Gekocars i nie mogę narzekać. Przebieg na tym programie był 40 tys. km bez żadnych niespodzianek a dodatkowo skrzynia DSG idealnie pracowała (co nie udało się uzyskać u innych tunerów). Przy czym oni raczej jako podstawę biorą gotowy program (różnych firm) i później na hamowni niektóre parametry próbują zmienić.