Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By heli1 -  25 lut 2011, 18:04
 -------
#38911
Dzisiaj byłem w ASO i po sprawdzeniu powiedzieli ze moj kwalifikuje sie na tą akcję Umówiłem się na jutro i zobaczymy czy wymienią czy tylko sprawdzą te cewki Z tego co usłyszałem to najpierw sprawdzają jakie sa cewki (widocznie sa rózne) i wymieniają albo nie
By bastianek1 -  26 lut 2011, 13:46
 -------
#38953
Z tego co ja sie dowiedzialem to, trzeba podjechac, sprawdzaja jakie sa obecnie, czy ktos wczesniej nie wymienial ( konkretny model cewek podlega akcji ), zamawiaja nowego typu i trzeba 2 raz podjechac na wymiane, bo rzadko kiedy maja na miejscu.
By heli1 -  26 lut 2011, 16:17
 -------
#38965
bastianek1 pisze:Z tego co ja sie dowiedzialem to, trzeba podjechac, sprawdzaja jakie sa obecnie, czy ktos wczesniej nie wymienial ( konkretny model cewek podlega akcji ), zamawiaja nowego typu i trzeba 2 raz podjechac na wymiane, bo rzadko kiedy maja na miejscu.
Dokładnie tak jakaś seria jest wadliwa i te wymieniają Byłem wczoraj na dzisiaj zamówili cewki i po sprawdzeniu okazało się że moje akurat są do wymiany więc mam wymienione Trwało to ok 45 min
By Piotr W -  19 mar 2011, 13:54
 dolnośląskie
#40161
u mnie również do wymiany
czekam na termin wymiany, bo nie mieli części na miejscu

ps. po powrocie do domu jak parkowałem auto w garażu i zgasło światło dojrzałem, że wyłączeniu silnika
nie zapaliła mi się lampka (chyba od immobilisera) przy włączniku świateł.
Dotychczas jak tylko wyłączyłem silnik bez wyjęcia kluczyka ze stacyjki już zapalała się lampka i po zamknięciu centralnym
rozpoczynała migać.
Teraz zaczyna świecić i po chwili migać dopiero jak zamknę auto centralnym.
Wszystko ok czy coś się rozregulowało przy sprawdzaniu cewe, bo nie wiem czy ich ścigać... ?
By Piotr W -  24 mar 2011, 10:19
 dolnośląskie
#40352
cewy wymienione wszystko gra

ps. no mam jakąś diodę włączniku świateł - wali po oczach na niebiesko po zgaszeniu auta.
Zamykam auto pilotem i po chwili pulsuje :lol: co to bo nie wiem i nie spytałem ? :roll: :roll: