Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By stefdeath -  11 maja 2012, 16:42
 -------
#72372
krz_p pisze:mogę zamówić przez ten interrally, ale nie chciałbym dwóch wkładek dostać
sorki trochę mi się pomyliło-zamawiałem ponad pół roku temu i nie pamiętałem dokładnie jak to było . Sprawdziłem sobie historię maili i miałem tak jak ty - na stronie powerflxa na początku chciałem zamawiać ale też już na drugiego mojego maila nie odpowiedzieli i olałem ich. Brałem w końcu na interally i przyszło w 2 tyg.
Jak już przelałeś kasę i mimo to nie odzywają się to trochę słabo. Mam nadzieję, że wpłacając im hajs nie zasugerowałeś się moją pierwszą wypowiedzią :?
Awatar użytkownika
By krz_p -  11 maja 2012, 20:20
 wielkopolskie
#72377
stefdeath pisze:
krz_p pisze:mogę zamówić przez ten interrally, ale nie chciałbym dwóch wkładek dostać
sorki trochę mi się pomyliło-zamawiałem ponad pół roku temu i nie pamiętałem dokładnie jak to było . Sprawdziłem sobie historię maili i miałem tak jak ty - na stronie powerflxa na początku chciałem zamawiać ale też już na drugiego mojego maila nie odpowiedzieli i olałem ich. Brałem w końcu na interally i przyszło w 2 tyg.
Jak już przelałeś kasę i mimo to nie odzywają się to trochę słabo. Mam nadzieję, że wpłacając im hajs nie zasugerowałeś się moją pierwszą wypowiedzią :?
nic nie przelewałem, wybrałem opcję za pobraniem

w takim razie zamawiam w interrally

wkładką już dotarła :shock:
montaż przy okazji przeglądu w czerwcu, chyba że ciekawość zwycięży i założę szybciej
Awatar użytkownika
By fredric -  09 kwie 2013, 7:37
 mazowieckie
#95737
Odgrzewam kotleta bo zamontowałem tę wkładkę do erki, z moich obserwacji na duży plus jest brak szarpnięcia silnikiem przy ostrej zmianie biegów czyli jest fajniej. Minusem natomiast jest przeniesienie wibracji silnika na budę, ale tego się spodziewałem i niech sobie drży.
By stefdeath -  09 kwie 2013, 9:13
 -------
#95746
A jaki kolor założyłeś? u mnie z żółtym powerflexem nic nie przenosiło się na budę.
Awatar użytkownika
By krz_p -  25 maja 2013, 10:38
 wielkopolskie
#98952
wczoraj wrzuciłem dolną małą tuleję poduszki silnika

http://www.inter-rally.pl/product-pol-3 ... 2004-.html" onclick="window.open(this.href);return false;

od roku w aucie siedzi duża dolna wkładka w poduszkę silnika

http://www.inter-rally.pl/product-pol-3 ... I-R32.html" onclick="window.open(this.href);return false;

auto wydaje się jeszcze bardziej zwarte i szybciej reagujące na gaz

ale, żeby nie było zbyt pięknie okazało się, że jazda z wykorzystaniem potencjału auta + poliuretany i miałem lekko wygiętą śrubę przechodzącą przez tę małą tuleję, mogło to grozić jej zerwaniem,
śruba została przy okazji wymieniona na nową mocniejszą, klasy 10.9 (oryginał jest klasy 8.8.)

sprawdzajcie co jakiś czas co się dzieje po zamontowaniu poliuretanów!
By antoś -  22 wrz 2013, 2:45
 łódzkie
#106377
Powiedz mi, czy drgania nie przenoszą się jeszcze bardziej na nadwozie?

Też mam zużytą tą tulejkę i też chyba zamontuję tą poliuretanową. :)
Awatar użytkownika
By krz_p -  22 wrz 2013, 18:29
 wielkopolskie
#106413
antoś jak dla mnie to żadne drgania na nadwozie się nie przenoszą
jedynie przy odpalaniu czuć takie delikatne jakby uderzenie,
przy okazji warto wymienić tę śrubę przechodzącą przez mniejszą tulejkę na mocniejszą (tzn. na wyższej klasy)
Awatar użytkownika
By krz_p -  22 wrz 2013, 19:36
 wielkopolskie
#106418
w warsztacie gdzie wymieniałem akurat mieli pasującą
jeśli dobrze pamiętam to jest to M10x1.25x70 klasy 10.9 (założona jest fabrycznie klasy 8.8)
By antoś -  22 wrz 2013, 20:18
 łódzkie
#106420
Bardzo Ci dziękuję za informacje. Jutro zamawiam wkładkę w interrally i zdam relację po jej montażu. :)

Mam nadzieję, że różnica będzie wyczuwalna.