Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By Slawek -  01 sty 2013, 14:50
 spoza Polski
#89874
kurcze wielkie dzieki za fotke, mam nadzzieje ze sie nie ubrudziles:) ja bede robil w tym tygodniu to sprobuje jakies fotki wrzucic. tak jak mowiles tam u gory jest zbyt malo miejsca bo tez sie juz przygladalem u siebie. pasuje ja wlasnie rownolegle do rury wspawac.
By Slawek -  08 sty 2013, 19:28
 spoza Polski
#90252
stefdeath a czy z gorna sonda cos miales robione? czy zostala wkrecaona na ori glebokosc? i czy najpierw robiles program czy po nim wydech dopiero? masz moze gg?? podrawiam
By stefdeath -  09 sty 2013, 7:37
 -------
#90282
Tak górna tak jak ori zresztą znalazłem niezły filmik, który chyba da ci odpowiedź na większość pytań: http://www.youtube.com/watch?v=yp2fTReZByQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Miałem zrobiony program potem DP + IC s3 i potem korekta programu pod nowe graty.
GG mam ale bardzo rzadko jestem na kompie i zazwyczaj tylko na chwile :(
By stefan-16 -  28 sty 2013, 16:06
 -------
#91484
Z tego co wiem to DP w GTI robi dobrą robotę, bo Katalizator podobno dosyć sporo blokuje tą naszą turbinkę na wyższych obrotach.
By stefdeath -  28 sty 2013, 16:55
 -------
#91487
antoś pisze:I zyskałeś po DP i IC z S3?
Sam program był na 244KM, po ic i dp bez korekty coś koło 250KM, po korekcie 264KM.
Najbardziej cieszy mnie, że zmienił się dźwięk wydechu- w końcu to auto jakoś brzmi i można postraszyć stare baby przebiegające przez ulicę :D
By antoś -  28 sty 2013, 17:43
 łódzkie
#91496
O to bardzo fajnie wyszło, ja już po IC z S3 nie robiłem żadnej korekty. :)

DP jest dobry pod tym względem, że w środku jest cały czas dość cicho, jednak na zewnątrz robi się głośno. Wcześniej tylko delikatnie basował ten wydech, teraz ryczy. :)
By stefdeath -  28 sty 2013, 20:11
 -------
#91505
antoś pisze:O to bardzo fajnie wyszło, ja już po IC z S3 nie robiłem żadnej korekty. :)
ty to się nie czaiłeś i zaraz zapakowałeś k04 :D i słusznie to miał być mój kolejny krok i pewnie gdyby nie potomek to już bym dołączył do grona gti 300+ :)
antoś pisze:DP jest dobry pod tym względem, że w środku jest cały czas dość cicho, jednak na zewnątrz robi się głośno. Wcześniej tylko delikatnie basował ten wydech, teraz ryczy. :)
Dokładnie, z odłączonym noise pipe zaryzykowałbym stwierdzenie, że przy normalnej jeździe w środku jest ciszej niż na serii -dopiero przy konkretnym wciskaniu zaczyna się drzeć :) jednak nie jakoś strasznie - mój maluch śpi jak aniołek w czasie jazdy nawet jak pozwolę sobie przydusić.
By golfer_1984 -  28 sty 2013, 20:47
 podkarpackie
#91511
a czy po montażu DP trzeba robić korektę jak się ma już program?? czy można tak jeździć??

jaki koszt takiego DP jak na tym filmiku??
By stefdeath -  29 sty 2013, 9:19
 -------
#91522
golfer_1984 pisze:a czy po montażu DP trzeba robić korektę jak się ma już program?? czy można tak jeździć??

jaki koszt takiego DP jak na tym filmiku??
ja jeździłem 2 miesiące i nic się nie działo. Pytanie po co, skoro cały potencjał tego moda wykorzystuje się po korekcie? Zwłaszcza, że koszt w moim przypadku wyniósł raptem połowę ceny DP. Poza tym katalizator możesz opchnąć za 200-300zł więc trochę $ odzyskasz.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7