Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By Talent -  31 mar 2012, 20:43
 -------
#67695
Obrazek

Jak zrobić taki patent jak na zdjęciu ? żeby zamiast postojówek swieciły się kierunki ? przerabiał to ktoś ?
By kuba94 -  31 mar 2012, 21:07
 pomorskie
#67706
Przednie kierunkowskazy jako światła postojowe a'la USA

Trzeba jednak pamiętać, że przy tym ustawieniu można stracić dowód rejestracyjny czy nie przejść przeglądu
technicznego, więc każdy to robi na własne ryzyko :D
wchodzimy w adres 09-Centr. Zesp. Elektr., 07-kodowanie - domyślnie jest ustawiony sterownik
bordnetz a następnie klikamy w kodowanie długie Bajt 7, domyślnie w pozycji Dec: .... jest
wpisana wartość 0 /0%/ jeżeli chcemy mieć efekt a'la USA w pole Dec: wpisujemy ..... - ja wpisałem
30 /30%/ bo uznałem to takie rozwiązanie daje najlepszy efekt - nie za dużo i nie za mało, Tabulatorem
zatwierdzamy przechodząc do następnego pola, wychodzimy poprzez klawisz ESC a następnie zatwierdzamy kodowanie.
Wszystko masz w tym temacie ,,VCDS przydatne informacje, kodowania, bloki pomiarowe"
Awatar użytkownika
By tajpej -  31 mar 2012, 21:42
 małopolskie
#67714
ja mam tak zrobione i już wiele razy policja mnie trzymała i nic się nie przyczepiali :mrgreen:
By Pidzers -  01 kwie 2012, 0:08
 dolnośląskie
#67748
j.w też mam tak kierunki, ponadto dzienne w drogowych w lampie xenon bez RL na lampie i 0 problemów na stacji diagnostycznej :)
By Talent -  01 kwie 2012, 6:47
 -------
#67759
Ja i tak mam już oprócz kierunków, które niebawem zrobie, wystające poza obrys koła, więc i tak już kwalifikuje się do zabrania dowodu :mrgreen: A na stacji diagnostycznej mam znajomego więc luz :D
Powiedzcie mi jescze parę rzeczy jeśli chodzi o VCDS-a, bo niestety jestem zielony w tym temacie :?
http://allegro.pl/vag-com-kabel-diagnos ... 57936.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Czy wystarczy mi np. taki kabel do przeprogramowania kierunków ? i do tego sciągnąć oprogramowanie z neta, czy lepiej kupić oryginał ?
By Talent -  01 kwie 2012, 9:11
 -------
#67761
To znaczy ? Zrobie nim te kierunki czy nie ? mówiłem że w temacie VCDS jestem zielony ;)
By kuba94 -  01 kwie 2012, 10:19
 pomorskie
#67762
Vcds a vag-com to dwa rożne kabelki jest temat o tym, co i jak gdzie kupić używaj przycisku ,,szukaj"
By kwiatek181 -  04 kwie 2012, 23:52
 -------
#68340
Koledzy, kto ma ten mod u siebie to niech sprawdzi czy razem z przednimi kierunkami nie świecą się tylne. Zrobiłem ten mod dziś i świecą się też tylne... Ato chyba już nie jest dozwolone :) z góry dzięki za rozpatrzenie sprawy.
By KociaK -  05 kwie 2012, 12:39
 -------
#68385
Da się tył wyłączyć, kumpel miał tak samo. Nie pamiętam teraz co tam się przestawiało, ale jak bym podłączył Twoj samochód pod kompa to na pewno bym to ogarnął :)