Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By golfer_1984 -  20 sie 2013, 12:31
 podkarpackie
#104168
Jolek pisze:Wiem ziomuś :mrgreen: te numery mi są nie potrzebne ;) ale na 99% koledze Illu zle dobrali fanty w tym IC stąd rozbieżność w cenie bo ten zestaw co mu podali to w nim jest inny napinacz do pompy a nie do rozrządu :)
także niech kolega Illu weźmie sobie numery i wtedy w IC sprawdzi ile kosztują zamienniki
By Illu -  20 sie 2013, 15:22
 mazowieckie
#104181
Jolek pisze:co to za getem?

Ilu, to nie przypadkiem to Ci chcą *******? :mrgreen:

http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic ... kod=C50F9C" onclick="window.open(this.href);return false;

Swag 30 93 3835 ( w ty masz łańcuch i napinacz pompy ol.) i to za 150zł ok, ale.....

Mi się wydaję, że to nie jest ten napinacz, nie rozbierałem tego ani nawet nie widziałem na żywo... ale tu ktoś kiedyś fotki wstawiał i ten napinacz jest od pompy olej. (ten w zestawie z IC) a wyżej dałem napinacz łańcucha? ktoś kto to gryzł może potwierdzić lub zaprzeczyć?

***** faktycznie to nie jest ten zestaw :( chyba nie ma co się bawić w zamienniiki łańcucha i napinacza....
Po numerach oryginału cena w IC za łańcuch i napinacz po rabacie 260PLN ( zestaw SWAG )
By Jolek -  20 sie 2013, 20:43
 -------
#104198
Daj punkt pomógł :mrgreen: ja tam bym w swaga pojechał, dobra firma nie wiem czy to nie Febi robi bo na niektórych częściach swaga są symbole febi`ego wybite, ale nie nakłaniam... :) generalnie też się wachałem czy z rozrządem nie kupić w ASO i zrobić w ASO... ale jak policzyłem wszystko to może ktoś nie uwierzyć, zaoszczędziłem tyle, że nabyłem nówki opony bdb firmy na zimę do auta :) a rozrząd jakościowo śmiem twierdzić, że lepszy niż w aso, przynajmniej wiem, że mam nową pompę wody a nie regenerowaną ;) ale neguję ludzi co w ASO robią... :)
By Illu -  21 sie 2013, 16:52
 mazowieckie
#104249
Kończąc temat oraz po szukaniu informacji i pytaniu ludzi z sewisów i z IC .... SWAG robi też części ORI., na niektórych częściach SWAG są spiłowane nr katalogowe oraz znaki Markowe ponieważ nie można sprzewdawać ich jako części ORI. Ponadto firma która robi łańcuchy nazywa się IWIS robi dla marki SWAG i do ORI.

Ogólnie wielkie dzięki za rady i dyskusję.