Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By korzen88 -  21 maja 2013, 23:29
 -------
#98711
maciasty pisze:Ja z chęcią podjadę.
Jaki jest harmonogram?
Kiedy będą próby na lotnisku?
pozdrawiam
Harmonogram jest taki że 20-21 wszyscy się zjeżdzają, rano 22.06 jedziemy pod płoty na lotnisko (ok 60km od Szczecina) Na lotnisku w sobote będą profi zawody na 1/4mili plus zręcznościówka, czyli przejazd przez wyznaczony tor, krótki, techniczny wolny, 2-3 biegowy. Potem jedziemy na impreze do Szczecina nad jezioro Dąbie :lol: Jak jesteś pewny na 100% że podjedziesz to napisz czy masz serie GTI 5 czy 6 czy coś innego w TFSI jakie auto itp.
pozdro
By maciasty -  23 maja 2013, 14:18
 zachodniopomorskie
#98831
Z chęcią nie znaczy na 100%. :)
Na oglądare bym przyjechał.
Mam mkV GTi
I od razu mam pytanie do szczecinian - czy możecie polecić jakiegoś dobrego mechaniora co ogarnie GTika?
Ostatnio CEL nie daje mi spokoju w związku z EVAPem
Na necie widziałem, że jest warsztat ze specjalizacją VW na Tamie Pomorzańskiej...
serdecznie pozdrawiam
By korzen88 -  25 maja 2013, 9:49
 -------
#98949
Tadek pisze:Korzen z tego co zauważyłem to i inne szybkie auta sie zjawią a nie że tylko R/GTI
Jasna sprawa, wszystkie auta 300km+ będą mogły wystartować na 1/4 i w time atack plus wszystkie golfy.
Awatar użytkownika
By Tadek -  31 maja 2013, 8:16
 zachodniopomorskie
#99425
maciasty pisze:Z chęcią nie znaczy na 100%. :)
Na oglądare bym przyjechał.
Mam mkV GTi
I od razu mam pytanie do szczecinian - czy możecie polecić jakiegoś dobrego mechaniora co ogarnie GTika?
Ostatnio CEL nie daje mi spokoju w związku z EVAPem
Na necie widziałem, że jest warsztat ze specjalizacją VW na Tamie Pomorzańskiej...
serdecznie pozdrawiam
co ci sie dokładnie z autem dzieje??