Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
Awatar użytkownika
By Ramzes -  31 mar 2015, 1:20
 kujawsko-pomorskie
#172077
piet pisze:użyj starej karty bankomatowej/paliwowej, dobrze podważ na całej długości a powinieneś wyjąć światło bez większego problemu,
mi się udało więc Tobie również się uda
jeśli nie świeci to dioda prostownicza do wymiany
mowisz o zwyklym spojlerze czy o gti? Z tego co mi wiadomo przy gti tylko zniszczenie starej i wlozenie nowej na jeden zaczep i dwustronna tasme klejaca. Ciekawi mnie to bo mam przepalone swoje a nowe juz czeka na montaz. Na pewno zdam fotorelacje :)
By piet -  01 kwie 2015, 14:44
 lubuskie
#172271
"Dzięki serdeczne! Lampa świeci, ale bardzo słabo, właściwie tylko w nocy widać."

kolego, wymień diodę prostowniczą w lampce i będzie jak nowa,
miałem dokładnie ten sam problem, impreza z 5min + 50gr na diodę + 3zł na browar
Awatar użytkownika
By bazylek -  28 cze 2015, 17:24
 mazowieckie
#183628
piotrekp pisze:Pytanie powiązane z tematem - w jaki sposób zamontować lotkę do zwykłego golfa (wyjąć aktualne światło z klapy)? Od zewnątrz czy od wewnątrz?
w zwykłym golfie lotka jest razem z klapą w jednej części, jak masz klape od gti to wtedy możesz normalnie odkręcić
Awatar użytkownika
By fOniK -  06 kwie 2016, 14:20
 pomorskie
#223333
Witam
Wracając do tematu światła stop, to wyłamując starą lampkę to uszkadzamy spojler że nie da się zamocować nowego w fabrycznych miejscach? czy po prostu lampka stop jest przykręcona od środka spojlera i nie ma możliwości przykręcić jej bez demontażu spojlera ?
Awatar użytkownika
By Ramzes -  06 kwie 2016, 15:07
 kujawsko-pomorskie
#223344
fOniK pisze:Witam
Wracając do tematu światła stop, to wyłamując starą lampkę to uszkadzamy spojler że nie da się zamocować nowego w fabrycznych miejscach? czy po prostu lampka stop jest przykręcona od środka spojlera i nie ma możliwości przykręcić jej bez demontażu spojlera ?
masz w dziale zrob to sam moj manual wymiany swiatla w spoilerze gti/r32
Awatar użytkownika
By fOniK -  06 kwie 2016, 15:08
 pomorskie
#223345
Ramzes pisze:
fOniK pisze:Witam
Wracając do tematu światła stop, to wyłamując starą lampkę to uszkadzamy spojler że nie da się zamocować nowego w fabrycznych miejscach? czy po prostu lampka stop jest przykręcona od środka spojlera i nie ma możliwości przykręcić jej bez demontażu spojlera ?
masz w dziale zrob to sam moj manual wymiany swiatla w spoilerze gti/r32
dzieki zaraz poszukam ;)

edit: i znalazłem ;) zostawiam link dla kogoś kto też będzie tego szukał tak jak ja ;)
http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=5 ... 5%82a+stop

pozdrawiam fOniK
By soja -  12 cze 2016, 17:40
 zachodniopomorskie
#231014
Panowie, a ja muszę zrobić odwrotnie.
To znaczy wymienam wiązkę klapy bagażnika i muszę od wewnątrz klapy wypiąć kostkę od tego światła stop w spojlerze GTI.Ale wewnątrz klapy są tylko takie dziry w blasze. Czy ktoś próbował wyjmowa wiązkę tego światła od wewnątrz?