Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
By maciej551 -  02 wrz 2013, 21:24
 -------
#105051
Mam problem - podczas jazdy na wysokich biegach (5 i 6) podczas przyspieszania przy 4000 obr odcina paliwo i auto nie reaguje na gaz. Popychacz pompy paliwa został wymieniony. Przebieg auta: 60 000 km, golf v gti manualna skzynia. Macie pomysy co to może być?
By patrykos -  16 gru 2013, 14:32
 -------
#113143
Miałem podobny problem z moim GTI. Cały czas paliło mi się EPC (Elektroniczny Pedał Gazu) Samochód wchodził w tryb serwisowy i wkręcał się max na 4000 obrotów. W moim przypadku okazało się że miałem zimne luty na skrzynce bezpieczników. Chodź każdy obstawiał że filtr paliwa jest zły (musi mieć ileś barów)
By Smachal -  12 gru 2016, 21:12
 mazowieckie
#244270
jakaś złota rada na w/w problem ?
bo mam podobnie obecnie i nie wiem co to może być, myślałem właśnie że to filtr paliwa albo zawór DV, w sensie nie wiem czy to to samo bo u mnie nie ma żadnych błędów, tylko wciskam gaz do dechy (DSG) tylko tak żeby nie zredukował biegu i na 4 tys obrotów się zatrzymuje, póki "manualnie" nie zmienię biegu to tak będzie jechał na tych 4 tys obrotów i nawet biegu nie zmieni.