Volkswagen Golf MK5

Tematy techniczne związane z konstrukcją Golfa GTI (Pirelli, Edition30) oraz R32
Awatar użytkownika
By pkonrad -  02 mar 2014, 17:01
 świętokrzyskie
#122246
Tak, ale jak będziesz kupował nowy zawór to kup jego nowszą wersję oznaczoną numerem 06H145710D, która już nie pęka jak ta która jest w Twoim aucie.
By Slawek -  17 maja 2014, 18:17
 spoza Polski
#131551
odświeżę temat. ile km mniej więcej wytrzyma KO3? powiedzmy od 100TKM po programie, obecnie 140TKM. gdy zaczyna pogwizdywać przy lekkim dodawaniu i upuszczaniu gazu to już na nią czas? czy komuś padła? dodam że jest eksploatowana w sposób łagodny. podgrzewana na zimnym i od czasu do czasu pełen gaz, poza tym jazda w miarę spokojna.
By Slawek -  18 maja 2014, 10:35
 spoza Polski
#131647
tak trzyma. bardzo dobrze się wkręca a oleju bierze bardzo mało jak na axx. dodam ze mam dp 3". jeśli będzie taka potrzeba to bez problemu kupię nową KO3, lecz po doświadczeniach innych kolegów chcę się dowiedzieć czy już o tym myśleć czy jeździć jeszcze trochę. w momencie gwałtownego przyspieszania nie słychać jej w ogóle. żadnego syczenia nie ma, jedynie jak napisałem przy lekkim dodawaniu gazu od +-1800rpm i po odpuszczeniu gazu po tej czynności jest takie łłłuuuuuu:) wcześniej tego nie było. pozdrawiam