Volkswagen Golf MK5

tapatalk Zmiany na tapatalku tapatalk

W zwi─ůzku z przej─Öciem konta forum na tapatalku, prosimy wszystkich u┼╝ytkownik├│w o usuni─Öcie starego profilu oraz wyszukanie go ponownie po frazie Forum VW Golf V. Stare konto przestanie by─ç aktywne.

Usterki, awarie i problemy jednostek benzynowych
przez dejmon94 -  
 ┼Ťl─ůskie
Witam .
Mam problem . Ponieważ posiadam golfa v 1.6 FSI skrzynia 6 biegowa i ostatnio na Autostradzie chciałem go sprawdzić jak to jedzie i to akuku tylko 140km/h i nie chce więcej .6bieg 140km/h ok 3,5tys obr i nic ani nie drgnie nawet z górki to może 145max .
dodam ┼╝e na 4biegu te┼╝ max 140 i jak wrzucam nast─Öpny to obroty maleja ale autko nie chce wi─Öcej jecha─ç .
na ni┼╝szych biegach idze go kr─Öci─ç obrotami wy┼╝ej . Zbiera si─Ö do┼Ť─ç fajnie ale przy 140 stop .

Nie wiem co mo┼╝e by─ç bo mam go od niedawna i nie mia┼éem okazji predzej sprawdzi─ç predko┼Ťci .
Awatar u┼╝ytkownika
przez Lukasz89 -  
 lubelskie
dejmon94 pisze:Witam .
Mam problem . Ponieważ posiadam golfa v 1.6 FSI skrzynia 6 biegowa i ostatnio na Autostradzie chciałem go sprawdzić jak to jedzie i to akuku tylko 140km/h i nie chce więcej .6bieg 140km/h ok 3,5tys obr i nic ani nie drgnie nawet z górki to może 145max .
dodam ┼╝e na 4biegu te┼╝ max 140 i jak wrzucam nast─Öpny to obroty maleja ale autko nie chce wi─Öcej jecha─ç .
na ni┼╝szych biegach idze go kr─Öci─ç obrotami wy┼╝ej . Zbiera si─Ö do┼Ť─ç fajnie ale przy 140 stop .

Nie wiem co mo┼╝e by─ç bo mam go od niedawna i nie mia┼éem okazji predzej sprawdzi─ç predko┼Ťci .

┼Üwieci kontrolka silnika lub s─ů jakie┼Ť b┼é─Ödy silnika ?

To moze by─ç zapchany katalizator.Jeden z dw├│ch. Wi─Öcej napisze jak odpowiesz na moje pytanie.