Volkswagen Golf MK5

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy
Usterki, awarie i problemy jednostek benzynowych
Awatar u┼╝ytkownika
przez PPiotr -  02 pa┼║ 2017, 9:58
 pomorskie
Witam wszystkich. Dopiero co kupi┼éem auto i przy kupnie wszystko by┼éo ok ale pojawi┼é si─Ö problem. Wrzucam jedynk─Ö , ruszam i w momencie puszczania sprz─Ög┼éa pojawiaj─ů si─Ö du┼╝e wibracje na ca┼éym silniku. Na innych biegach nie ma tego problem. Wygl─ůda to tak jakbym nie mia┼é wyczutego sprz─Ög┼éa. (Jest to moje 5 auto ju┼╝ i nigdy nie mia┼éem problemu z wyczuciem sprz─Ög┼éa). Sprawdza┼éem je wrzucaj─ůc 5 bieg przy ma┼éej pr─Ödko┼Ťci i auto przyspiesza. Co mo┼╝e by─ç przyczyn─ů tych drga┼ä?
Awatar u┼╝ytkownika
przez Zelkowsky -  02 pa┼║ 2017, 11:38
 dolno┼Ťl─ůskie
PPiotr pisze: ÔćĹ
02 pa┼║ 2017, 9:58
Witam wszystkich. Dopiero co kupi┼éem auto i przy kupnie wszystko by┼éo ok ale pojawi┼é si─Ö problem. Wrzucam jedynk─Ö , ruszam i w momencie puszczania sprz─Ög┼éa pojawiaj─ů si─Ö du┼╝e wibracje na ca┼éym silniku. Na innych biegach nie ma tego problem. Wygl─ůda to tak jakbym nie mia┼é wyczutego sprz─Ög┼éa. (Jest to moje 5 auto ju┼╝ i nigdy nie mia┼éem problemu z wyczuciem sprz─Ög┼éa). Sprawdza┼éem je wrzucaj─ůc 5 bieg przy ma┼éej pr─Ödko┼Ťci i auto przyspiesza. Co mo┼╝e by─ç przyczyn─ů tych drga┼ä?
Miałem podobny problem, pomogła wymiana wysprzęglika i odpowietrzenie sprzęgła :)
Awatar u┼╝ytkownika
przez PPiotr -  02 pa┼║ 2017, 12:00
 pomorskie
Dzięki, zwrócę na to uwagę. A kosztowna była tego naprawa?

Dodano po 2 godzinach 22 minutach 59 sekundach:
A czy przyczyn─ů mog─ů by─ç r├│wniez ┼Ťwiece i kable WN?
Awatar u┼╝ytkownika
przez Zelkowsky -  04 pa┼║ 2017, 9:09
 dolno┼Ťl─ůskie
PPiotr pisze:Dzięki, zwrócę na to uwagę. A kosztowna była tego naprawa?

Dodano po 2 godzinach 22 minutach 59 sekundach:
A czy przyczyn─ů mog─ů by─ç r├│wniez ┼Ťwiece i kable WN?
Wysprzeglik to koszt oko┼éo 150zl. Odkr─Öc wysprzeglik na sucho i sprawd┼║ czy guma jest rozerwana. 10min roboty a b─Ödziesz mia┼é wyeliminowan─ů 1 rzecz.

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Awatar u┼╝ytkownika
przez PPiotr -  11 pa┼║ 2017, 20:40
 pomorskie
Problem rozwi─ůzany. Z racji na brak czasu, musia┼éem odstawi─ç auto do warsztatu. Wymienili mi ca┼éy zestaw sprz─Ög┼éa i teraz ruszanie to sama przyjemno┼Ť─ç. :)

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy