Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek benzynowych
Awatar użytkownika
By pitt52 -  21 wrz 2017, 9:16
 śląskie
#257143
Mettenoos pisze:
MichalVRL pisze:
20 wrz 2017, 21:03
poza tym pod tym blaszanym wypustem znajdują się prawdopodobnie jeszcze jakieś elementy auta.
@MichalVRL tam już nic nie ma, wyciąć, zaspawać jak w BMW e87/e90 i wstawić toroidalną, ja bym tak zrobił
Jest jeszcze inna opcja. Butla na zamówienie, ale to kosztuje. Pzdr
Awatar użytkownika
By MichalVRL -  21 wrz 2017, 11:31
 małopolskie
#257148
Z tego co wiem - znajduję się tam filtr węglowy i cza by to przerabiać/kombinować. A tuż pod podłogą znajduje się duża pucha tłumika końcowego, która też utrudnia pracę , także dla mnie za dużo zachodu żeby zepsuć sobie podłogę cięciem i spawaniem. A ruda pewnie tylko na to czeka ;-) Butla na zamówienie odpada bo koszty pójdą w górę. Na razie wpadnie walec, a powyższe metody zostawię ewentualnie na kiedyś jak się okaże, że przydałby się większy bagaznik.
Awatar użytkownika
By pitt52 -  31 maja 2018, 17:37
 śląskie
#265261
Mam pytanie dotyczące ori wypełnienia podłogi bagażnika wokół butli w miejscu koła zapasowego, a raczej otworu w tym miejscu. Mam butlę i pojedynczą podłogę. Czy mogę zamontować właśnie to ori wypełnienie/obudowę butli i założyć nową podwójną podłogę w bagażniku? Czy nic będzie za dużo wystawać?
By Grzegorzp -  04 cze 2020, 19:40
 mazowieckie
#281953
MichalVRL pisze:
20 wrz 2017, 21:03
Ja u siebie w Golfie (2.5l) (wersja auta USA):

Obrazek Uploaded with fotem.pl

Nie chcę ciąć samochodu, poza tym pod tym blaszanym wypustem znajdują się prawdopodobnie jeszcze jakieś elementy auta. W związku z tym widoczne na zdjęciu fabryczne wypełnienie podłogi sprzedaję (OLX), ponieważ nie przyda mi się, a bez tego będę miał zwiększoną pojemność bagażnika :hmmm: Widziałem tu w temacie, że do wersji Golfa EU niektórzy szukają właśnie tych pianek żeby podnieść bagażnik i zmieścić większą butle toroidalną. W razie czego kontakt na PW :cool:

I jak Ci się udało?
Mam tak samo i nie wiem czy jest szansa znaleźć butlę która obejmie ten garb czy trzeba to wyciąć?
Ktoś ćwiczył takiego golfa USA?
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9