Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek benzynowych
By mkapilkr -  13 lis 2016, 21:48
 lubelskie
#242737
Dopisze jeszcze że
rocznie około 10 000 - 15 000max
Zorientowałem się u innych gazowników i oni polecają mi EMMA GAZ LOVATO
Czy ktoś posiada ?
czy polecacie
Ogólnie mam 3 gazowników
I każda z opcji gazownika
1 = 2500 pln LPG TECH
2 = 2300 pln EMMA GAZ LOVATO
3= 2300 pln EMMA GAZ LOVATO lub BRC 2700 pln (ale gazownik z racji mojego przebiegu poleca emma)
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  15 lis 2016, 17:59
 śląskie
#242831
mkapilkr pisze:Dopisze jeszcze że
rocznie około 10 000 - 15 000max
Zorientowałem się u innych gazowników i oni polecają mi EMMA GAZ LOVATO
Czy ktoś posiada ?
czy polecacie
Ogólnie mam 3 gazowników
I każda z opcji gazownika
1 = 2500 pln LPG TECH
2 = 2300 pln EMMA GAZ LOVATO
3= 2300 pln EMMA GAZ LOVATO lub BRC 2700 pln (ale gazownik z racji mojego przebiegu poleca emma)
To tylko komputery.
Jesli to zestawy firmowe tzw kity to bierz LPG TECH
Z emma będa problemy zawsze u każdego z podłączeniem
A brc to głupota. cena zabija a już są instalacje identycznej jakości a tańsze.
Dowiedz się co jest w zestawie.
LPG tech może kosztować 2300 jak i 3000 zalezy jakie wtryski i reduktor a w tej cenie to pewnie super nie będzie.
By turzol -  15 lis 2016, 21:32
 śląskie
#242839
Ja właśnie odebrałem Plusa z warsztatu specjalizującego się w instalacjach LPG. Butla 59litrow, komponenty stag, wlew ukryty pod klapka. Cena końcowa 3000PLN. Póki co pierwsze 100km zrobione więc ciężko coś napisać. Na plus na pewno to ze na wolnych przestało bujać silnikiem niezależnie czy pracuje na gazie czy przełączam na PB. Nie wiem jakim cudem tego chłopaki dokonali ale wcześniej bujalo nim mocno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By turzol -  15 lis 2016, 21:59
 śląskie
#242843
mkapilkr pisze:Poprostu wyczyscili ci przepistnice

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka
Golfik to 1.6MPI BSE
Nic nie wspominali o przepustnicy, ale może akurat czyszczą bo mają tak przykazane. Na pewno wrzucili mi inne świece bo miałem ori 4 elektrodowe a dostałem dedykowane do gazu irydowe Bosch. W każdym razie instalacja wykonana bardzo schludnie, dostałem całą dokumentację fotograficzną na CD, nie czuje nawet momentu przełączania z PB na LPG.
Jutro podam jakie komponenty instalacji zastosowano, bo z głowy nie pamiętam.
Awatar użytkownika
By pitt52 -  16 lis 2016, 17:24
 śląskie
#242868
turzol pisze:Ja właśnie odebrałem Plusa z warsztatu specjalizującego się w instalacjach LPG. Butla 59litrow, komponenty stag, wlew ukryty pod klapka. Cena końcowa 3000PLN. Póki co pierwsze 100km zrobione więc ciężko coś napisać. Na plus na pewno to ze na wolnych przestało bujać silnikiem niezależnie czy pracuje na gazie czy przełączam na PB. Nie wiem jakim cudem tego chłopaki dokonali ale wcześniej bujalo nim mocno.
Prorok czy co!? Ja też wczoraj odebrałem swojego Plusa z gazowni w Skrzyszowie. Na razie zrobiłem 160 km i nie odczuwam żadnej różnicy w jeździe na Pb czy LPG. O tym, że się przełącza dowiaduję się z charakterystycznego cyknięcia zaworu. U mnie cena 2800 ze wszystkim i z 5 letnią gwarancją lub 100 tysięcy km. Obiecali, że nie spali więcej jak 9-10/100 gazu. Zobaczymy. Butla 56 l (wlewać max 44 l jak pisze w książce gwarancyjnej) a , że wystawała poza płytę podłogową bagażnika to zrobili ładne wypełnienie ze styroduru. Dla zainteresowanych oryginalnym takim wypełnieniem powiem, że dzwoniłem do ASO i oczywiście jest to rzecz dostępna, oryginalna z fajnymi wgłębieniami na drobiazgi. Cena jednej części 116 zł, a są oczywiście dwie. Może z czasem się skuszę.
By mkapilkr -  16 lis 2016, 18:55
 lubelskie
#242872
pitt52 pisze:
turzol pisze:Ja właśnie odebrałem Plusa z warsztatu specjalizującego się w instalacjach LPG. Butla 59litrow, komponenty stag, wlew ukryty pod klapka. Cena końcowa 3000PLN. Póki co pierwsze 100km zrobione więc ciężko coś napisać. Na plus na pewno to ze na wolnych przestało bujać silnikiem niezależnie czy pracuje na gazie czy przełączam na PB. Nie wiem jakim cudem tego chłopaki dokonali ale wcześniej bujalo nim mocno.
Prorok czy co!? Ja też wczoraj odebrałem swojego Plusa z gazowni w Skrzyszowie. Na razie zrobiłem 160 km i nie odczuwam żadnej różnicy w jeździe na Pb czy LPG. O tym, że się przełącza dowiaduję się z charakterystycznego cyknięcia zaworu. U mnie cena 2800 ze wszystkim i z 5 letnią gwarancją lub 100 tysięcy km. Obiecali, że nie spali więcej jak 9-10/100 gazu. Zobaczymy. Butla 56 l (wlewać max 44 l jak pisze w książce gwarancyjnej) a , że wystawała poza płytę podłogową bagażnika to zrobili ładne wypełnienie ze styroduru. Dla zainteresowanych oryginalnym takim wypełnieniem powiem, że dzwoniłem do ASO i oczywiście jest to rzecz dostępna, oryginalna z fajnymi wgłębieniami na drobiazgi. Cena jednej części 116 zł, a są oczywiście dwie. Może z czasem się skuszę.

SUPER MASZ SAMOCHOD pEWNIE GO CODZIENNIE WYCIERASZ SZMATECZKĄ DO SUCHA
A MOZE ODPOWIESZ NA TEMAT JAKA MASZ INSTALACJE?
Awatar użytkownika
By pitt52 -  16 lis 2016, 20:02
 śląskie
#242878
mkapilkr pisze:
pitt52 pisze:
turzol pisze:Ja właśnie odebrałem Plusa z warsztatu specjalizującego się w instalacjach LPG. Butla 59litrow, komponenty stag, wlew ukryty pod klapka. Cena końcowa 3000PLN. Póki co pierwsze 100km zrobione więc ciężko coś napisać. Na plus na pewno to ze na wolnych przestało bujać silnikiem niezależnie czy pracuje na gazie czy przełączam na PB. Nie wiem jakim cudem tego chłopaki dokonali ale wcześniej bujalo nim mocno.
Prorok czy co!? Ja też wczoraj odebrałem swojego Plusa z gazowni w Skrzyszowie. Na razie zrobiłem 160 km i nie odczuwam żadnej różnicy w jeździe na Pb czy LPG. O tym, że się przełącza dowiaduję się z charakterystycznego cyknięcia zaworu. U mnie cena 2800 ze wszystkim i z 5 letnią gwarancją lub 100 tysięcy km. Obiecali, że nie spali więcej jak 9-10/100 gazu. Zobaczymy. Butla 56 l (wlewać max 44 l jak pisze w książce gwarancyjnej) a , że wystawała poza płytę podłogową bagażnika to zrobili ładne wypełnienie ze styroduru. Dla zainteresowanych oryginalnym takim wypełnieniem powiem, że dzwoniłem do ASO i oczywiście jest to rzecz dostępna, oryginalna z fajnymi wgłębieniami na drobiazgi. Cena jednej części 116 zł, a są oczywiście dwie. Może z czasem się skuszę.

SUPER MASZ SAMOCHOD pEWNIE GO CODZIENNIE WYCIERASZ SZMATECZKĄ DO SUCHA
A MOZE ODPOWIESZ NA TEMAT JAKA MASZ INSTALACJE?
I po co synku krzyczysz? Kultury nie uczą w krainie disco polo? Twoje krzyki faktycznie dużo wnoszą do tej kulturalnej dyskusji, na którą chyba trafiłeś po jednym głębszym. Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to się lepiej nie odzywaj.
By mkapilkr -  16 lis 2016, 20:14
 lubelskie
#242880
Zapominam się z drukowanymi literami
nie krzycze tylko pytam
Twoja wypowiedz nic nie wnosi więc ponawiam pytanie jaką Pan ma instalację?
Ale nie inetersuje mnie jaki Pan ma wspaniale auto - do tego jest inny dział pewnie
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  16 lis 2016, 21:04
 śląskie
#242891
Polecam filtr fazy lotnej FL03 lub coś lepszego. Na starej listwie miałem zawsze taki i było gitara. Na nowej mam też taki i dziwne jest bo zapchał się po ok roku że przełączało na PB .
Zwykły bibułowy zapewne FL01 ma szef i minęło 5 lat i dalej jest drożny :oczko:
By turzol -  17 lis 2016, 9:52
 śląskie
#242930
pitt52 pisze:
turzol pisze:Ja właśnie odebrałem Plusa z warsztatu specjalizującego się w instalacjach LPG. Butla 59litrow, komponenty stag, wlew ukryty pod klapka. Cena końcowa 3000PLN. Póki co pierwsze 100km zrobione więc ciężko coś napisać. Na plus na pewno to ze na wolnych przestało bujać silnikiem niezależnie czy pracuje na gazie czy przełączam na PB. Nie wiem jakim cudem tego chłopaki dokonali ale wcześniej bujalo nim mocno.
Prorok czy co!? Ja też wczoraj odebrałem swojego Plusa z gazowni w Skrzyszowie. Na razie zrobiłem 160 km i nie odczuwam żadnej różnicy w jeździe na Pb czy LPG. O tym, że się przełącza dowiaduję się z charakterystycznego cyknięcia zaworu. U mnie cena 2800 ze wszystkim i z 5 letnią gwarancją lub 100 tysięcy km. Obiecali, że nie spali więcej jak 9-10/100 gazu. Zobaczymy. Butla 56 l (wlewać max 44 l jak pisze w książce gwarancyjnej) a , że wystawała poza płytę podłogową bagażnika to zrobili ładne wypełnienie ze styroduru. Dla zainteresowanych oryginalnym takim wypełnieniem powiem, że dzwoniłem do ASO i oczywiście jest to rzecz dostępna, oryginalna z fajnymi wgłębieniami na drobiazgi. Cena jednej części 116 zł, a są oczywiście dwie. Może z czasem się skuszę.
Ja właśnie kupiłem te wypełnienia w ASO - są przeznaczona dla wersji z fabryczną butlą tak naprawdę. Ja zapłaciłem 180zł po rabatach i tak wygląda. Foto jeszcze bez zamontowanej Butli

Obrazek
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9