Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek benzynowych
#287493
Witam Wszystkich,
Mam problem z moim niedawnym zakupem. Jako ze jest to moje 2 auto nie znam sie tam bardzo na motoryzacji a zaczynam sie powoli wdrażać. Jest to gold 5 z silnikiem 1.4 55kW. Problem polega na tym ze slychac odgłos jakby cykania/klepania z okolic silnika z lewej strony (od strony rozrządu). Odgłos narasta przy dodawaniu gazu. Na postoju i na tzw. luzie również wydaje ten dzwięk lecz ciszej. Auto było u 3/4 mechaników. Na poczatku byly wymieniane popychacze lecz nie pomogło, u kolejnego powiedziano ze usuneli usterki jakies 2 wiec bardzo nieszczegółowo za 100zł i dalej nic, nastepny mechanik nie chcial podjac sie zlokalizowania problemu podejrzewam ze nawet nie zaczeli sprawdzac, u ostatniego zostaly ponownie wymienione popychacze i co sie okazalo u wczesniejszego wlasciciela byl wymieniany rozrzad ale nie caly... Podobno krótszy pasek byl luzny i nie wymienione wiec to tez bylo zekomo wymienione :) Oczywiście zadnych szczegółów ;c Po ostatniej wlasnie wizycie u mechanika mam wrazenie ze ten odglos jest duzo bardziej słyszalny. Nie stać mnie na wyrzucanie pieniedzy w błoto i ich podejrzenia a moze to a moze tamto ;/ Jestem mlody ucze sie i nie zarabiam kokosów. Ale zalezy mi na aucie ktore bedzie chodzilo dobrze i nie sprawialo problemów. Jesli ktos spotkal sie z tym albo miał taki problem Proszę o pomoc :)