Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy jednostek benzynowych
By ptaku -  13 kwie 2011, 20:39
 -------
#41845
Jedi: 25tys mam przejechane turbina była sprawdzana w lutym i była igła. Od moementu zakopcenia zrobiłem 400km kilka razy przeciągnołem auto do 3 i wszystko było ok cała reszta tez w normie.
By FlorekGTI -  14 kwie 2011, 11:39
 -------
#41887
Przecież tor to naturalne środowisko dla GTI wiec trochę chyba przesadzacie z tym oszczędzaniem samochodu a odnośnie kopcenia to jeżeli nic się nie dzieje żadnych płynów nie ubywa i co ważniejsze problem się nie powtarza to nie ma się czym martwić :wink:
By stefdeath -  14 kwie 2011, 12:10
 -------
#41891
ptaku pisze:Golf VI GTI seria - Tor Toruń 2bieg pełen but po wyjściu z szykany . Efekt chmura dymu z wydechu wsztstko na filmiku od 13s. Turbina zdrowa sprawdzana jakiś czas temu, ma ktoś jakiś pomysł co mogło być przyczyną ? Od tego momentu auto zrobiło 400km i sytuacja się nie powtórzyła.
http://www.youtube.com/watch?v=X5vOGnumEtQ
a nie kopci też na stromych podjazdach lub zjazdach albo na dołach? bo dym pojawił się ewidentnie po sekwencji ostrych zakrętów - wg. mnie to może być jakaś nieszczelność w kanale odmy- może jakaś uszczelka padła i jak auto ma przechyły to wali wtedy olejem do silnika - grawitacja.
Awatar użytkownika
By Tyson -  19 kwie 2011, 21:36
 mazowieckie
#42386
samochód do wymiany! jak chcesz to łeb w łeb z moim TDI, wtedy nie będziesz się denerwował, że przy wyjściu na ostrym bucie będzie Ci kopcił, bo to będzie standard :)
Piekny geteaj!
A tak poważnie to jestem tego zdania co koledzy - kat się przedmuchał :)