Volkswagen Golf MK5

Wszystko o m艂odszym bracie /z problemami technicznymi prosimy pisa膰 w dzia艂ach technicznych/
przez tropheus92 -  01 wrz 2019, 1:41
 mazowieckie
Witam. Mam pytanie. Gdzie dok艂adnie mo偶na pod艂膮czy膰 ta艣m臋 LED w kt贸rej s膮 bia艂e diody - chcia艂bym 偶eby 艣wieci艂y si臋 razem ze 艣wiat艂ami pozycyjnymi oraz pomara艅czowe, kt贸re by艂yby kierunkowskazami. Pod艂膮czy艂em minus z akumulatorem, natomiast pozosta艂e przewody bezpo艣rednio do kostki, gdzie pojawia艂 si臋 pr膮d przy w艂膮czeniu postoj贸wek i kierunkowskazu. Jednak listwa 艣wieci tylko gdy w艂膮cz臋 艣wiat艂a przy wy艂膮czonym silniku oraz przy w艂膮czonym zap艂onie. Uruchomienie silnika powoduje, 偶e przestaje 艣wieci膰.. jakie mo偶e by膰 rozwi膮zanie tego problemu?
Awatar u偶ytkownika
przez Cimek -  01 wrz 2019, 10:02
 opolskie
Jak na moje to musi by膰 CANBUS, led za ma艂o Wat pobiera i przy diagnostyce wy艂膮cza. Nie napisa艂a艣 jak masz instalacj臋 zrobion膮, zasilacz/rezystor czy bezpo艣rednio si臋 wpi膮艂e艣.
Awatar u偶ytkownika
przez Mettenoos -  01 wrz 2019, 12:18
 pomorskie
tropheus92 pisze:
01 wrz 2019, 1:41
Witam. Mam pytanie. Gdzie dok艂adnie mo偶na pod艂膮czy膰 ta艣m臋 LED w kt贸rej s膮 bia艂e diody - chcia艂bym 偶eby 艣wieci艂y si臋 razem ze 艣wiat艂ami pozycyjnymi oraz pomara艅czowe, kt贸re by艂yby kierunkowskazami.
Nigdzie bo takie gad偶ety popsuj膮 to auto i b臋dzie to wygl膮da膰 jak kupa
Awatar u偶ytkownika
przez Cimek -  01 wrz 2019, 14:06
 opolskie
@Mettenoos Te偶 jestem tego zdania, jak np monta偶 ring贸w do mkV. Kwestia gustu
@tropheus92 . Co do samego pod艂膮czenia to zauwa偶 偶e aku daje 12v a altek 14v. Zapewne tu jest problem.

Dodano po 4 minutach 31 sekundach:
Teraz sprawdzi艂em link. By膰 mo偶e te modu艂y s膮 ch...stki warte.
Czy lampy 艣wiec膮 gdy to "ustrojstwo pod艂膮czone?
przez tropheus92 -  01 wrz 2019, 18:10
 mazowieckie
Cimek pisze:
01 wrz 2019, 14:10
@Mettenoos Te偶 jestem tego zdania, jak np monta偶 ring贸w do mkV. Kwestia gustu
@tropheus92 . Co do samego pod艂膮czenia to zauwa偶 偶e aku daje 12v a altek 14v. Zapewne tu jest problem.

Dodano po 4 minutach 31 sekundach:
Teraz sprawdzi艂em link. By膰 mo偶e te modu艂y s膮 ch...stki warte.
Czy lampy 艣wiec膮 gdy to "ustrojstwo pod艂膮czone?
Tak, lampy 艣wiec膮 normalnie gdy s膮 pod艂膮czone