Volkswagen Golf MK5

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy
Wszystko o młodszym bracie /z problemami technicznymi prosimy pisać w działach technicznych/
przez speedbass -  08 pa┼║ 2009, 0:03
 pomorskie
s─ů od teraz w opcji za 350 euro jakby co

SBBR-Leuchte mit Dioden (LED) 350,00 ÔéČ czyli jak kto┼Ť ma VI mo┼╝e si─Ö pobawi─ç
opcja w konfiguratorze niemieckim
na volkswagen.de
przez Jedi -  13 lis 2009, 9:42
 -------
speedbass pisze:s─ů od teraz w opcji za 350 euro jakby co

SBBR-Leuchte mit Dioden (LED) 350,00 ÔéČ czyli jak kto┼Ť ma VI mo┼╝e si─Ö pobawi─ç
opcja w konfiguratorze niemieckim
na volkswagen.de

u nas kosztuj─ů 1600z┼é, w Golfie R s─ů w standardzie
przez krisv -  27 wrz 2010, 8:46
 mazowieckie
speedbass pisze:http://moto.onet.pl/1588943,1,seryjne-l ... ml?node=23

Jesli sie myle to mnie prosze poprawcie ale czy w passku limuzyna i kombi jetta Golf plus LEDy masz wyposazeniu seryjnym ??
przez speedbass -  27 wrz 2010, 9:35
 pomorskie
krisv pisze:

Jesli sie myle to mnie prosze poprawcie ale czy w passku limuzyna i kombi jetta Golf plus LEDy masz wyposazeniu seryjnym ??

chodzi o tył :?: :
tak s─ů seryjne

do golfa takie te┼╝ s─ů na ten wz├│r valeo made in Poland ale chyba w┼éa┼Ťnie z 1,5 tys kosztuj─ů
wg mnie ┼Ťrednio si─Ö sprawdzaj─ů w dzie┼ä, urok tych diod okr─ůg┼éych wida─ç w nocy
przez krisv -  27 wrz 2010, 13:47
 mazowieckie
speedbass pisze:
krisv pisze:

chodzi o tył :?: :
tak s─ů seryjne

do golfa takie te┼╝ s─ů na ten wz├│r valeo made in Poland ale chyba w┼éa┼Ťnie z 1,5 tys kosztuj─ů
wg mnie ┼Ťrednio si─Ö sprawdzaj─ů w dzie┼ä, urok tych diod okr─ůg┼éych wida─ç w nocy

Wlasnie mnie ich koszt przeraza na tyl do Vtki zwlaszcza ze do passka ledy i do jetty sa tanie jak barszcz :/
przez speedbass -  27 wrz 2010, 14:20
 pomorskie
bo z serii na rynku jest ich wi─Öcej jako standard
a tamtych jest ma┼éo, drogo fakt, ale dla mnie ┼Ťrednio golf na nich wygl─ůda i ┼Ťrednio je wida─ç w dzie┼ä
zw┼éaszcza ┼╝e ┼Ťrodki te bia┼ée od klapy to fikcja i nie ma tam LEd├│w
przez krisv -  27 wrz 2010, 15:15
 mazowieckie
To akurat fakt jak to zobaczylem troche mnie to rozczarowala zwlascza przy tej cenie to powinni juz puscic full HD :P LED
przez speedbass -  27 wrz 2010, 15:39
 pomorskie
krisv pisze:To akurat fakt jak to zobaczylem troche mnie to rozczarowala zwlascza przy tej cenie to powinni juz puscic full HD :P LED

na zdj─Öciach fajnie wychodz─ů na ┼╝ywo ┼Ťrednio
jak patrz─Ö na jette czy plusa to mu przechodzi
widziałem na golfie V i bez rewelacji
chyba jednak seryjne zw┼éaszcza te z R/GT s─ů najfajniejsze
oczywi┼Ťcie kwestia gustu

nic koniec OT bo tu na temat VI co┼Ť winno by─ç

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy