Volkswagen Golf MK5

Wszystko o młodszym bracie /z problemami technicznymi prosimy pisać w działach technicznych/
By teedee -  12 gru 2009, 21:38
 -------
#19294
tak przeglądam te cenniki i powiem że coraz bardziej bym się skusił na nową Rke wcześniej nie przekonywała mnie przez 4cylindry ale jak zobaczyłem osiągi i wage to mnie przekonało. Jeśli chodzi o S3 to jakoś mnie nie przekonuje do siebie, jedyne co bym chętnie kupił zamiast Rki to TTRS ale to już inna bajka.

Nie chce nikt kupić R32? :D
By teedee -  13 gru 2009, 14:06
 -------
#19297
Zdjęcia dziś zrobiłem i zastanawiam sie czy wystawić, w samochodzie wymienione jest wszystko chodzi jak igła wiec czekam na maniaka by oddać w dobre ręce, oczywiści jak co sprzedam na zimówkach i bez sprzętu ewentualnie jak ktoś będzie chciał wycenie sprzęt. To forum jest pierwszym mediem gdzie pisze o tym gdyż wiem, że tu sami maniacy tak jak ja :D
Awatar użytkownika
By MaArek -  18 gru 2009, 23:10
 -------
#19587
Piękna sprawa ale z wyglądu przy piątce stać nie może.
Oczywiście wersja R prezentuje się atrakcyjniej i o niebo lepiej niż zwykła szóstka

Tylko jak jeden z kolegów zauważył za wydatek rzędu 160-180 tysięcy to można nabyć auta z klasy premium, audi, mercedes, tez z niezłymi silnikami.
ale jak ktoś kocha golfa i chce być jedynym w okolicy z wersją R.
Rozumiem to doskonale.

Wtedy może warto poczekać i kupić używany, roczny lub 2 letni (oczywiście nie w Polsce bo to raczej mało realne) - Tysonq, ja wiem ze oboje chcielibyśmy mieć wybór używanych wersji R taki jak u sąsiadów :D

Prawda jest taka że technicznie to perfekcyjny golf i ma nieziemskie osiągi
By Jedi -  18 sty 2010, 13:19
 -------
#20478
w aktualnym wydaniu Top Gear'a jest test Scirocco R, tam już coś konkretniej napisane, bo AŚ jak zwykle do końca wierzyć nie można, niemieccy redaktorzy pewnie już testują R-ki na torach, niedługo będzie można poczytać, a jeszcze lepiej się przejechać, Marszałek w Cz-wie ponoć na wiosne ma mieć Scirocco R do jazd testowych :)
By speedbass -  19 sty 2010, 9:57
 pomorskie
#20537
powoli pojawiają się pierwsze testy:
http://www.autocar.co.uk/CarReviews/Fir ... -R/246100/

jak to Anglicy, autko fajne ale...
chyba tak wszyscy podejdą do tematu
wilk w owczej skórze, czyli jazda tak, ale mało polotu w wyglądzie
parametry tak, ale dzwięk nie
i ta trochę wysoka cena
jestem ciekaw czy coś ktoś wymyśli jeszcze nowego

jak sobie zestawiłem cennik to taki wypas wyjdzie z 160 tyś zł
czyli właściwie cennik jak w audi s3
vw czy audi jak zawsze prawie robi wielką różnicę
Awatar użytkownika
By Bruce -  19 sty 2010, 22:42
 mazowieckie
#20587
krz_p pisze:w audi podstawa z DSG kosztuje 150k, a wyposażenie dużo słabsze niż w R
S3 w podobnej konfiguracji wyjdzie o 20k drożej
Kiedys porownywalem R'ke do S3.
I wychodzilo mi, ze S3 jest mniejsze na szerokosc i dlugosc :shock:
Na szerokosci to rozniaca 2-3 cm jakos tak, jakby nie patrzec S3 jest ciasniejsze.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11