Volkswagen Golf MK5

Wszystko o młodszym bracie /z problemami technicznymi prosimy pisać w działach technicznych/
Awatar u┼╝ytkownika
przez krz_p - Stary wyga  -  
 wielkopolskie
Jedi cena, kt├│r─ů poda┼ée┼Ť jest ju┼╝ nieaktualna
jak skonfigurujesz sobie RS-a, to wychodzi cena 120-125k, a to ju┼╝ troch─Ö drogo jak za ren├│wk─Ö
na chwil─Ö obecn─ů cenowo najlepiej prezentuje si─Ö Cupra R, mocno zeszli z ceny i s─ů bardzo korzystne pakiety wyposa┼╝enia
przez Jedi - Forumowy gadu┼éa  -  
 -------
krz_p pisze:Jedi cena, kt├│r─ů poda┼ée┼Ť jest ju┼╝ nieaktualna
jak skonfigurujesz sobie RS-a, to wychodzi cena 120-125k, a to ju┼╝ troch─Ö drogo jak za ren├│wk─Ö
na chwil─Ö obecn─ů cenowo najlepiej prezentuje si─Ö Cupra R, mocno zeszli z ceny i s─ů bardzo korzystne pakiety wyposa┼╝enia

faktycznie, ja poda┼éem cene za RS'a w momencie kiedy kupowa┼éem GTI, a wi─Öc z lipca 2010r. i wtedy pami─Ötam wychodzi┼éo do┼Ť─ç podobnie, a nawet chyba Megane by┼éo troche ta┼äsze bez dodatkowych pakiet├│w
przez korzen88 - Fan Forum  -  
 -------
Jedi pisze:ciekawie wypad┼é test Renault Megane RS w najnowszym Sport Auto. Opr├│cz bardzo przyzwoitych rezultat├│w w pomiarach osi─ůg├│w, Megane RS okaza┼é si─Ö lepszy prawie we wszystkich innych kategoriach od Golfa R
Testowana była wersja z pakietem Cup.

Obrazek

Og├│lnie Renault Megane RS ca┼ékiem nie┼║le wypad┼é, a za 99 900z┼é to auto jest dobr─ů ofert─ů, czasem zastanawiam si─Ö, ┼╝e zamiast GTI mog┼éem kupi─ç w┼éa┼Ťnie Megane RS

Tylko jednego nie moge prze┼ékn─ůc w megane rs: plastikowe nak┼éadki na nadkola, poszerzaj─ůce wizualnie auto.
 -------
przez ostatnie 2 dni zamieniłem GTI na Cupre R

Obrazek

auto bardzo fajne, chocia┼╝ ma pewne swoje wady, ale, w chwili obecnej to chyba najta┼äszy hot hatch o takiej mocy, wi─Öc warto si─Ö nad nim zastanowi─ç, bo po rabatach jest ta┼äszy od GTI, nie wspominaj─ůc ju┼╝ o Golfie R.
przez speedbass - Stary wyga  -  
 pomorskie
Jedi pisze:przez ostatnie 2 dni zamieni┼éem GTI na Cupre R

Obrazek

auto bardzo fajne, chocia┼╝ ma pewne swoje wady, ale, w chwili obecnej to chyba najta┼äszy hot hatch o takiej mocy, wi─Öc warto si─Ö nad nim zastanowi─ç, bo po rabatach jest ta┼äszy od GTI, nie wspominaj─ůc ju┼╝ o Golfie R.

gratuluj─Ö
kiedy┼Ť mia┼éem podobn─ů rej. [** 9400*] :mrgreen:
 -------
speedbass pisze:gratuluj─Ö

ale spokojnie, auta nie zmieni┼éem, mia┼éem j─ů tylko na 2 dni u siebie :)

nawet jakbym teraz miał kupować samochód, to i tak wybrałbym GTI
przez speedbass - Stary wyga  -  
 pomorskie
Jedi pisze:

Zawsze i tak zostaje si─Ö w rodzinie gdyby┼Ť zamieni┼é
┼Ťrodek seata mnie nie porywa niestety
ale leon i golf to bli┼║niaki :wink:

a u mnie na kilka dni te┼╝ dla por├│wnania asx :mrgreen: ale mitsubishi ┼Ťrodek te┼╝ nie porywa :(
 -------
speedbass pisze:
Jedi pisze:

┼Ťrodek seata mnie nie porywa niestety

no w┼éa┼Ťnie to jedna z jego najwi─Ökszych wad, ┼Ťrodek jest fatalny, plastiki s─ů s┼éabej jako┼Ťci, Golf przy Leonie to klasa premium je┼Ťli chodzi o wyko┼äczenie wn─Ötrza. Dlatego dobra cena Cupry R musi si─Ö te┼╝ z czego┼Ť bra─ç.
 -------
anto┼Ť pisze:Mnie jeszcze draznia te okienka w przednich slupkach rodem z jakiegos minivana. Jezeli komus zalezy tylko na osiagach to cupra jest fajniejsza:-)

zgadza si─Ö, na biegach ci─ůgnie zauwa┼╝alnie lepiej od GTI, natomiast odczu┼éem, ┼╝e traci bezpo┼Ťrednio po zmianie biegu, bo jest do┼Ť─ç d┼éuga chwila zw┼éoki zanim znowu zacznie przyspiesza─ç, natomiast w GTI po zmianie biegu przerwa w "ci─ůgu" jest du┼╝o kr├│tsza. Pisz─Ö o skrzyni r─Öcznej, a skoro w DSG jest tak jak pisa┼é Hulaj, to mo┼╝e m.in. dlatego VI GTI i Scirocco 2.0TSI tak dobrze je┼╝d┼╝─ů.

W dodatku spalanie w Cuprze R jest sporo wi─Öksze ni┼╝ w GTI i niestety, ale osi─ůgi tego nie rekompensuj─ů.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Forest - Stary wyga  -  
 wielkopolskie
Panowie wracaj─ůc do Gofra R. To prawda, ┼╝e R ma teraz wy┼é─ůczalny w 100% ESP?\

I ciekawostka. VW zacz─ů┼é montowa─ç kompy z polskim menu. Info z forum od go┼Ťcia kt├│ry kupi┼é R z 25 tygodnia :)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11