Volkswagen Golf MK5

Aktualizacja forum

Nast膮pi艂a bardzo du偶a aktualizacja forum. Zosta艂 zaktualizowany ca艂y core wraz z wszystkimi modu艂ami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid艂owo艣ci w dzia艂aniu forum u偶ytkownicy proszeni s膮 w pierwszej kolejno艣ci o wyczyszczenie pami臋ci podr臋cznej przegl膮darki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo偶e o zg艂oszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy
Wszystko o m艂odszym bracie /z problemami technicznymi prosimy pisa膰 w dzia艂ach technicznych/
przez kimi
 -------
Jak zachowuje si臋 GTD/GTI z DCC, jak wypadaj膮 te samochody w trybie komfort ? Czy amortyzuj膮 w tym trybie tak jak zwyk艂e Golfy VI ?
Awatar u偶ytkownika
przez Bruce
 mazowieckie
kimi pisze:Jak zachowuje si臋 GTD/GTI z DCC, jak wypadaj膮 te samochody w trybie komfort ? Czy amortyzuj膮 w tym trybie tak jak zwyk艂e Golfy VI ?

Mialem okazje przejechac sie GTI MKVI z DCC.
Swietne rozwiazanie, system zajmuje sie regulacja sprezyn.
Dzieki temu masz opcje twardszej charaktersytyki na np: zakretach, trybu komfortu na dziurach i opcje fabrycznego strojenia neutral ( czy jakos tak ).
Opcja komfort znacznie poprawia komfort, GTI i GTD sa na 17', polecam wziasc DCC do zamowienia. :wink:
przez pszczolek
 mazowieckie
A to nie jest takie rozwi膮zanie jak np w Audi Q7 z pneumatycznym zawieszeniem?
Awatar u偶ytkownika
przez krz_p
 wielkopolskie
pszczolek pisze:A to nie jest takie rozwi膮zanie jak np w Audi Q7 z pneumatycznym zawieszeniem?

nie, z pneumatyk膮 nie ma to nic wsp贸lnego

mo偶na wybra膰 jeden z trzech tryb贸w pracy amortyzator贸w
przez kimi
 -------
w trybie comfort amortyzuje jak zwyk艂y golf tzn bez sportowego zawieszenia czy jest twardszy ?
niestety nie mam okazji si臋 takim wynalazkiem przejecha膰.
Awatar u偶ytkownika
przez Bruce
 mazowieckie
kimi pisze:w trybie comfort amortyzuje jak zwyk艂y golf tzn bez sportowego zawieszenia czy jest twardszy ?

Podzwon po salonach Vw.
I popytaj Handlowcow jakie auto maja z DCC, to zobaczysz jak dziala i sam ocenisz.
przez speedbass
 pomorskie
Bruce pisze:
kimi pisze:w trybie comfort amortyzuje jak zwyk艂y golf tzn bez sportowego zawieszenia czy jest twardszy ?

Podzwon po salonach Vw.
I popytaj Handlowcow jakie auto maja z DCC, to zobaczysz jak dziala i sam ocenisz.

to prawda j.w.
bo z test贸w w jednym numerze motoryzacyjnych gazetek jak to bywa chwal膮 a w drugim krytykuj膮
i b膮d藕 tu m膮dry :twisted:
wi臋c najlepiej si臋 samemu przejecha膰 :idea: :mrgreen:
Awatar u偶ytkownika
przez krz_p
 wielkopolskie
ale chocia偶 b臋dziesz mia艂 poj臋cie jaka jest r贸偶nica pomi臋dzy poszczeg贸lnymi trybami pracy amortyzator贸w
je艣li liczysz, 偶e u kt贸rego艣 z diler贸w stoi test贸wka GTD z DCC to powodzenia w szukaniu
nie wiem w De znalaz艂by艣 tak膮 test贸wk臋, a co dopiero u nas
przez Jedi
 -------
krz_p pisze:ale chocia偶 b臋dziesz mia艂 poj臋cie jaka jest r贸偶nica pomi臋dzy poszczeg贸lnymi trybami pracy amortyzator贸w
je艣li liczysz, 偶e u kt贸rego艣 z diler贸w stoi test贸wka GTD z DCC to powodzenia w szukaniu
nie wiem w De znalaz艂by艣 tak膮 test贸wk臋, a co dopiero u nas

GTI i GTD MKVI DSG mieli u Brusiaka w 艁odzi, je藕dzi艂em obiema wersjami w listopadzie '09 i obie mia艂y DCC, pewnie teraz ju偶 oba sprzedali.

DCC odpowiada za charakterystyk臋 amortyzator贸w, najlepiej trzeba samemu to sprawdzi膰 i zdecydowa膰, ja osobi艣cie zamawia艂bym auto bez DCC.
przez kimi
 -------
niestety teraz nie maj膮, jakie wra偶enia z jazdy obiema wersjami ? dlaczego bez dcc czy偶by nie wiele dawa艂o ?
przez Jedi
 -------
kimi pisze:niestety teraz nie maj膮, jakie wra偶enia z jazdy obiema wersjami ? dlaczego bez dcc czy偶by nie wiele dawa艂o ?

r贸偶nice zauwa偶alne pomi臋dzy trybami pracy oczywi艣cie s膮, ale czy warto kupowa膰 DCC to ju偶 zale偶y od ka偶dego indywidualnie i lepiej samemu si臋 przekona膰, do mnie jako艣 ten dodatek w autach 艣rednio przemawia, dla kogo艣 innego mo偶e by膰 priorytetem.

Aktualizacja forum

Nast膮pi艂a bardzo du偶a aktualizacja forum. Zosta艂 zaktualizowany ca艂y core wraz z wszystkimi modu艂ami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid艂owo艣ci w dzia艂aniu forum u偶ytkownicy proszeni s膮 w pierwszej kolejno艣ci o wyczyszczenie pami臋ci podr臋cznej przegl膮darki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo偶e o zg艂oszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy