Volkswagen Golf MK5

Wszystko o młodszym bracie /z problemami technicznymi prosimy pisać w działach technicznych/
Awatar użytkownika
By tygrysek -  29 lis 2010, 23:56
 -------
#33021
Jedi pisze: jakbym takie dostał w standardzie to chyba bym musiał wszystkie wydłubać...
Już to widzę jak wydłubujesz ..... jeszcze zaraz będzie z nimi bym w ogóle nie kupił :)

PS. Ja rozumiem tą "opcję" inaczej - Kupujesz XENON masz LED do jazdy dziennej (tak interpretuje to co tam napisano) .... ***** pd gustów jest to wygodne (przekonałem się na jeżdżąc A5) w którym XENON zapalał się gdy czujniki zmierzchu uznały to "za stosowne" :)
By Jedi -  30 lis 2010, 10:41
 -------
#33031
tygrysek pisze:
Jedi pisze: jakbym takie dostał w standardzie to chyba bym musiał wszystkie wydłubać...
Już to widzę jak wydłubujesz ..... jeszcze zaraz będzie z nimi bym w ogóle nie kupił :)

PS. Ja rozumiem tą "opcję" inaczej - Kupujesz XENON masz LED do jazdy dziennej (tak interpretuje to co tam napisano) .... ***** pd gustów jest to wygodne (przekonałem się na jeżdżąc A5) w którym XENON zapalał się gdy czujniki zmierzchu uznały to "za stosowne" :)

nie no, oczywiście to nie było na serio, biorąc pod uwagę względy praktyczne to mają sens, a inna sprawa, że mi się nie podobają, szczególnie te zawijane jak w nowych modelach VW czy niektórych Audi, choć ogólnie są lubiane i podziwiane.
Awatar użytkownika
By tygrysek -  04 sty 2011, 19:44
 -------
#34774
Dość szybko pojawiły się w polsce - jako nowa wersja opcji Xenon.

Co mnie zaciekawiło - bo nie widziałem takiej opcji w cennikach ani w konfiguratorze to pakiet R-Line .... Ktoś wie ile taki pakiet kosztuje i co zawiera ?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek