Volkswagen Golf MK5

Wszystko o młodszym bracie /z problemami technicznymi prosimy pisać w działach technicznych/
By krisv -  23 lut 2011, 14:13
 mazowieckie
#38719
Nie wiem jak wam ale mi wogle nie sie podoba jakby krotka wesja Pieknego eos a.

Eos przed faceliftem moim zdaniem najlepiej wygladal.
Volkswagen Golf Cabrio to kolejna obok Tiguana nowość niemieckiej firmy, przygotowana z myślą o targach motoryzacyjnych w Genewie. Kabriolet mierzy 4,22 m długości (Eos - 4,41 m) i stylistycznie podobny jest do hatchbacka. Seryjnie został wyposażony w tylne światła LED, znane z Golfa GTI.

Nowy model wyposażono w miękki dach. Jego złożenie zajmuje otwarcie 9,5 s, a składanie i rozkładanie możliwe jest również podczas jazdy, przy prędkości do 30 km/h. W razie dachowania pasażerów chroni automatycznie wysuwający się pałąk przeciwkapotażowy.

Do napędu posłużą turbodoładowane silniki benzynowe i wysokoprężne o mocy od 105 do 211 koni. Najoszczędniejsza wersja VW Golfa Cabrio - BlueMotion z motorem 1.6 TDI o mocy 105 koni - może pochwalić się średnim zużyciem paliwa 4,4 l/100 km.

Do sprzedaży w Niemczech Volkswagen Golf Cabrio trafi już jutro. Ceny modelu startują od 23 625 euro.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Forest -  23 lut 2011, 14:27
 wielkopolskie
#38720
Hmm niewiem po co takie auto, skoro jest Eos w ofercie. Hmm w sumie Niemcy zaczynają lubić cabrio w zaszłym roku latem widziałem kilka Eosów na autobanie, spoko autko, ale Golf nie za bardzo :/
By krisv -  23 lut 2011, 15:08
 mazowieckie
#38725
Wyglada identycznie jak A3 cabrio

Obrazek

Obrazek

Sa identycznie ja na moje oko :P jesli chodzi o bryle i pewnie spora gama czesci pasuje p&p

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A Eos naprawde piekny i udany :)
Awatar użytkownika
By fredric -  23 lut 2011, 19:39
 mazowieckie
#38750
Wreszcie zrobili golfa cabrio, tak jak za dawnych czasów. Wygląda jak golf 3d bez dachu i za to szacun.