Volkswagen Golf MK5

Zdjęcia, filmy, prezentacje
By Jedi -  21 lis 2008, 10:43
 -------
#13178
wczoraj mówili o tym na faktach, dzisiaj mo¿na obejrzeæ ca³y filmik z akcji pod adresem:
http://poboczem.pl/naszym-zdaniem/news/" onclick="window.open(this.href);return false; ... 14434,4259

Policjant wczoraj w tv mówi³, ¿e ¶cigaj±cy ferrari policjanci jechali z zachowaniem bezpieczeñstwa dla innych u¿ytkowników ruchu...musze przyznaæ, ¿e po obejrzeniu filmiku jestem zaszokowany jazd± policjantów. Przecie¿ to w³a¶nie oni byli najwiêkszym zagro¿eniem w tym po¶cigu i to ich nale¿y nazwaæ piratami drogowymi, a nie cz³owieka jad±cego w Ferrari...szkoda s³ów, dziwi tylko to, ¿e jeszcze nikt m±dry siê nie wzi±³ za te wszystkie po¶cigi i fotoradary w tym kraju, przecie¿ to jaki¶ ob³êd.
By martinez -  21 lis 2008, 11:32
 -------
#13179
bez przesady, jakby film byl z ferrari mozna by ocenic kto jechal bardziej niebezpiecznie
powinni natychmiast wlaczyc sygnal dzwiekowy i tyle
Awatar użytkownika
By fredric -  21 lis 2008, 14:35
 mazowieckie
#13180
fajny filmik. pokazuje co to ferrari, ja tam bym sie nie zatrzyma³ :)
w takich poscigach milicja zawsze stwarza wieksze zagro¿enie.
By martinez -  21 lis 2008, 14:38
 -------
#13181
milicja pewnie tak, szczegolnie porucznik Borewicz :D
By Jedi -  21 lis 2008, 17:45
 -------
#13186
fredric pisze:fajny filmik. pokazuje co to ferrari, ja tam bym sie nie zatrzyma³ :)
w takich poscigach milicja zawsze stwarza wieksze zagro¿enie.
no w³a¶nie, widaæ jak ferrari odje¿d¿a, a wczoraj policjant, który siê wypowiada³ w faktach, mówi³, ¿e ich samochody maj± poni¿ej 5 sek do 100, a po 20 sek osi±gaj± maksymaln± prêdko¶æ przewidzian± przez producenta, a wiêc 260 km/h :D nigdy wiêkszych bzdur nie s³ysza³em.
i zgadzam siê, ¿e policja zawsze stwarza wiêksze zagro¿enie, co na tym filmiku ewidentnie widaæ.
Awatar użytkownika
By Bruce -  21 lis 2008, 18:07
 mazowieckie
#13188
Specjalnie, nie wlaczali swiatel i gonili go.
Pewnie planowali zsumowac punkty karne, zeby koles nabil ich jak najwiecej...
Fajnie, ze kierowca byl Niemiec :lol:
Zaplacil pewnie max stawke i musieli go puscic.
Awatar użytkownika
By krz_p -  22 lis 2008, 9:13
 wielkopolskie
#13199
kierowca by³ obywatelem USA
Awatar użytkownika
By team-am -  22 lis 2008, 10:24
 łódzkie
#13202
ja slyszalem wersje ze byl to Polak mieszkajacy w USA z wypo¿yczonym samochodem w DE 8)
Nie zmiania fakty ze troszke zmobilizowa³ "szanownych" ;)