Volkswagen Golf MK5

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy
Zdj─Öcia, filmy, prezentacje
przez Kamel -  07 cze 2014, 23:44
 mazowieckie
Debil to za mało powiedziane..
Sam lubi─Ö sobie pozapierdziela─ç, ale bez przesady..
To co ten idiota wyczynia w centrum W-wy to moooocna przesada..
Wieloma z tych ulic je┼╝d┼╝─Ö i wiem, ┼╝e potrafi─ů tam wyj┼Ť─ç ludzie nie patrz─ůc czy co┼Ť nadje┼╝d┼╝a - chocia┼╝by jazda pod pr─ůd przy Solcu.
I osobi┼Ťcie mam nadziej─Ö, ┼╝e zabior─ů mu prawko, a do tego dowal─ů jak─ů┼Ť porz─ůdn─ů kar─Ö za stwarzanie zagro┼╝enia w ruchu l─ůdowym, chocia┼╝ kara finansowa mo┼╝e by─ç zbyt ma┼éo odczuwalna dla tego kretyna..
przez Kamel -  10 cze 2014, 20:22
 mazowieckie
unseen pisze:Lekka nagonka na kolesia .

Hehe :-)
Lekka? Co┼Ť mi si─Ö wydaje, ┼╝e temat celowo nag┼éo┼Ťniony ┼╝eby przepchn─ů─ç kilka zmian w KRD..

Szczerze m├│wi─ůc zaczyna mnie to ju┼╝ bawi─ç :-)
Nasza "wspania┼éa" w┼éadza doskonale sobie radzi z prowadzeniem czynno┼Ťci :-)
Gdyby nie wpisy w necie o domniemanym w┼éa┼Ťcicielu, jego dzia┼éalno┼Ťci, itd. to pewnie nadal zastanawialiby si─Ö czy to oby na pewno real a nie fiction :laugh:
Podobnie zreszt─ů jest z paso┼╝ytami z TVN i innych, "obiektywnych" medi├│w :-)

I żeby nie było..
Absolutnie nie pochwalam tego typu jazdy - g┼é├│wnie jazdy pod pr─ůd, przejazd├│w na czerwonym, bo slalom mi─Ödzy samochodami chyba ka┼╝demu si─Ö zdarzy┼é :-)

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy